takip et takip et
Manşet

8 Aralık 2020 - 13:43:26

E.C.A, uzmanlığı ve gücüyle European Heating Industry’de yerini aldı

 EHI, üyeleri  için  hibrit ve dijital çözümlerde yenilikler sunuyor  E.C.A., EHI’ye üye ilk ve tek Türk üretici oldu Avrupa’da verimli ısıtma sistemleri üretiminde lider  şirketlerin yer aldığı  European Heating Industry (EHI), Türkiye’den E.C.A.’yı üyeleri arasına kattı. Böylece Avrupa’nın liderleri arasına adını yazdıran E.C.A., EHI’nın Türkiye’deki ilk ve tek üretici üyesi oldu. Sektörde üretim lideri şirketleri […]

 EHI, üyeleri  için  hibrit ve dijital çözümlerde yenilikler sunuyor

 E.C.A., EHI’ye üye ilk ve tek Türk üretici oldu

Avrupa’da verimli ısıtma sistemleri üretiminde lider  şirketlerin yer aldığı  European Heating Industry (EHI), Türkiye’den E.C.A.’yı üyeleri arasına kattı. Böylece Avrupa’nın liderleri arasına adını yazdıran E.C.A., EHI’nın Türkiye’deki ilk ve tek üretici üyesi oldu.

Sektörde üretim lideri şirketleri bünyesine katan European Heating Industry (Avrupa Isıtma Endüstrisi), 9 Ekim 2020 tarihli kararıyla birlikte E.C.A.’yı bünyesine kattı. Türkiye’de kombi, şofben, kalorifer kazanı gibi verimli ısıtma sistemleri üretiminde lider marka olan E.C.A., Türkiye’den kuruluşa kabul edilen ilk ve tek üretici firma oldu.

DCIM100MEDIADJI_0031.JPG


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR