takip et takip et
Manşet

4 Mart 2021 - 15:13:34

Dinamik Denetim Sürecinde Sahadayız!

Vali Dr. Ozan Balcı, İçişleri Bakanlığı’nın ‘Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci’nde uygulanan Dinamik Denetim Modeli kapsamında denetimlerde bulundu. 81 ilde bugün geniş kapsamlı gerçekleştirilen denetim modelinde günlük hayatın tüm alanlarında kurallara uyulup uyulmadığı takip edildi. Vali Dr. Ozan Balcı, denetimler kapsamında Gaziosmanpaşa ve Behzat Bulvarı’nda denetimlerde bulundu. Oluşturulan denetim ekipleri tarafından düzenli olarak her gün sahada denetimler yapılacağını […]

Vali Dr. Ozan Balcı, İçişleri Bakanlığı’nın ‘Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci’nde uygulanan Dinamik Denetim Modeli kapsamında denetimlerde bulundu.
81 ilde bugün geniş kapsamlı gerçekleştirilen denetim modelinde günlük hayatın tüm alanlarında kurallara uyulup uyulmadığı takip edildi.
Vali Dr. Ozan Balcı, denetimler kapsamında Gaziosmanpaşa ve Behzat Bulvarı’nda denetimlerde bulundu.
Oluşturulan denetim ekipleri tarafından düzenli olarak her gün sahada denetimler yapılacağını kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, “Kahvehane, restoran, kafe, berber, düğün ve nikah salonu gibi birçok iş yeri ve faaliyet alanında tedbirlere uyulup uyulmadığı kontrol edilecek. Kuralları ihlal eden kişi ve işletmelere cezai işlem uygulanacak.” dedi.
Tedbirlerin elden bırakılmaması gerektiğini ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Maske, mesafe ve temizlik kuralları ile aldığımız tedbirler konusunda hassasiyetimize devam edelim. Tedbirlere uyarak koronavirüs ile mücadelemizi hep birlikte başaracağız.” dedi.
Denetime İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu da katıldı.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR