Deutsche Bank Çalışma ve Mesai Saatleri

Deutsche Bank, müşterilerine hizmet sunarken esnek bir çalışma saatleri planı uygulamaktadır. Banka hafta içi günlerde sabah 9’dan akşam 6’ya kadar açıktır. Ayrıca, Cumartesi günleri de sabah 10’dan öğleden sonra 2’ye kadar hizmet vermektedir. Deutsche Bank, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre çalışma saatleri konusunda da esnekliği sağlamaktadır.

Deutsche Bank Çalışma Saatleri

Deutsche Bank, işçi sayısı ve cirosu baz alındığında Almanya’nın en büyük bankasıdır. 100 bini aşkın çalışanı ile dünyanın en büyük finans kuruluşları arasında yer alır. Türkiye’de ise 1987 yılından bu yana kurumsal bankacılık hizmetleri sunmaktadır.

Deutsche Bank Şubeleri Ne Zaman Açılıyor ve Kapanıyor?

Deutsche Bank şubeleri hafta içi sabah saat 09:00’da açılır ve akşam saat 17:00’ye kadar hizmet verir. Öğle tatili sebebiyle, şubeler saat 12:00-13:00 arasında kapalıdır. Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) ise şubeler kapalıdır.

Deutsche Bank Çalışma Saatleri Hakkında Sık Sorulan Sorular

  • Deutsche Bank Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu? – Hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) şubeler kapalıdır.
  • Deutsche Bank Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı? – Deutsche Bank şubeleri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, arefe gününde, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir.
  • Deutsche Bank Öğle Arası Tatili Ne Zaman? – Deutsche Bank şubeleri saat 12:00 ile 13:00 arasında öğle tatili sebebiyle kapalıdır.

Deutsche Bank çalışma saatleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, kurumun çağrı merkezi telefon numarası olan “0212 317 0100” üzerinden iletişime geçebilirler.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Deutsche Bank Çalışma ve Mesai Saatleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir