Deniz Tekin Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

featured

## Hatice Deniz Tekin Kimdir?

Başarılı müzisyen Deniz Tekin, henüz ilkokul yıllarından itibaren flüt ve piyano öğrenerek amatör müzik kariyerine adım attı. Lise hayatında amatör gruplarda yer alan Tekin, lise 2. sınıftayken bir kafede sahneye çıkarak vokalist kariyerine ilk adımını attı. Kendi belirlediği “Daphead” kullanıcı adıyla sosyal medyada müziklerini paylaşarak adını duyurdu. İzmir’in Konak ilçesinde doğan ve çocukluk yıllarını da İzmir’de geçiren Tekin, lise yıllarında orijinal şarkılarını SoundCloud platformunda yayınladı ve büyük ilgi gördü. Bu ilginin ardından henüz 17 yaşındayken “Kozaluçka” albümünü piyasaya sürerek profesyonel müzik kariyerine hızlı bir giriş yaptı.

## Deniz Tekin’in Fiziksel Özellikleri

Deniz Tekin, 7 Haziran 1997 tarihinde İzmir’de doğmuş olup, bugün itibariyle 24 yaşındadır. Boyu yaklaşık olarak 168 santimetre, kilosu ise yaklaşık 64’tür. Göz rengi kahverengi, saç rengi ise siyahtır. Güneş burcu İkizler olan Tekin, ayakkabı numarası 38’dir.

## Eğitim Hayatı ve Kariyeri

İzmir doğumlu olan Deniz Tekin, ortaokul ve lise eğitimini Gaziantep’te tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise Boğaziçi Üniversitesi’nde Batı Dilleri ve Edebiyatı bölümünde tamamlamıştır. Üniversite yıllarında müzik kariyerine daha fazla ağırlık vermeye başlayan Tekin, işte o yıllarda profesyonel müzik kariyerine adım atmıştır.

## Kişisel Yaşamı ve Kariyeri

Henüz bekar olan Tekin’in sevgilisi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Ailesi içerisinde babası diş doktoru olan Deniz Tekin’in medeni durumu bekar ve çocuğu bulunmamaktadır. Şu anda müzik kariyerine odaklanan Tekin’in serveti yaklaşık 2 milyon TL olarak bilinmektedir.

## Sonuç

Deniz Tekin, müzik kariyerine genç yaşta adım atmış başarılı bir şarkıcıdır. İzmirli olan ve eğitimini Türkiye’nin farklı bölgelerinde tamamlayan Tekin, Boğaziçi Üniversitesi’nde eğitim almış ve müzik kariyerine odaklanmıştır. Henüz genç yaşta olan ve başarılı bir kariyere sahip olan Tekin’in, gelecekteki projeleri ve çalışmalarıyla müzik dünyasında adından sıkça söz ettireceği kesindir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Deniz Tekin Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com
Portobet Giriş