Yükleniyor ..
Safatv

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Ordu'da

2 ay önce067
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Ordu'da

Oktay, Ordu-Giresun Havalimanı’nda Ordu Valisi Seddar Yavuz ve diğer yetkililer tarafından karşılandı. Havalimanında, Ünye ve Fatsa ilçelerinde yaşanan sel felaketine ilişkin Vali Yavuz’dan bilgi alan Oktay, incelemelerde bulunmak üzere Ünye’ye geçti. Brifinge, afet bölgesini gezen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve AK Parti Ordu milletvekilleri ile diğer yetkililer de katıldı. […]

Oktay, Ordu-Giresun Havalimanı’nda Ordu Valisi Seddar Yavuz ve diğer yetkililer tarafından karşılandı.

Havalimanında, Ünye ve Fatsa ilçelerinde yaşanan sel felaketine ilişkin Vali Yavuz’dan bilgi alan Oktay, incelemelerde bulunmak üzere Ünye’ye geçti.

Brifinge, afet bölgesini gezen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve AK Parti Ordu milletvekilleri ile diğer yetkililer de katıldı.

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Ordu'da konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Ordu'da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Ordu'da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?