Yükleniyor ..
Safatv

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan Meclis Başkanı Köver ile görüştü

2 hafta önce044
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan Meclis Başkanı Köver ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iki gün sürecek resmi ziyaret için geldiği Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de temaslarını sürdürüyor. Macaristan Başbakanı Viktor Orban ile ortak basın toplantısı düzenleyen Erdoğan, sonrasında Meclis Başkanı Laszlo Köver’i kabul etti.  Erdoğan, yarınki temaslarına ise Türkiye-Macaristan İş Forumu ile başlayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ziyaretinin ikinci gününde Başbakan Orban ile birlikte Meçhul Asker Anıtı’na çelenk […]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iki gün sürecek resmi ziyaret için geldiği Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de temaslarını sürdürüyor. Macaristan Başbakanı Viktor Orban ile ortak basın toplantısı düzenleyen Erdoğan, sonrasında Meclis Başkanı Laszlo Köver’i kabul etti. 

Erdoğan, yarınki temaslarına ise Türkiye-Macaristan İş Forumu ile başlayacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ziyaretinin ikinci gününde Başbakan Orban ile birlikte Meçhul Asker Anıtı’na çelenk bırakacak. Galiçya Türk Şehitliği’ni de ziyaret edecek olan Erdoğan, temaslarını tamamlayarak yurda dönmek üzere Budapeşte Liszt Ferenc Uluslararası Havalimanı’na hareket edecek. 

http://cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js

 

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan Meclis Başkanı Köver ile görüştü konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan Meclis Başkanı Köver ile görüştü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan Meclis Başkanı Köver ile görüştü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?