takip et takip et
Manşet

14 Haziran 2020 - 10:55:22

ÇÖP KONTEYNERLERİ MOBİL DEZENFEKTE ARACI İLE YERİNDE YIKANIYOR

Tokat Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri şehir merkezinde aralıksız devam eden temizlik çalışmalarında kötü koku ve sinek oluşumunu önlemek amacıyla mahallelerdeki çöp konteynerlerini en son teknolojiyi kullanarak dezenfekte ediyorlar. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun pandemi sürecinde Temizlik İşleri Müdürlüğü araç filosuna dahil ettiği özel sistemli dezenfekte aracıyla çöp konteynerleri yerinde yıkanarak, vatandaşları rahatsız edici kötü […]

Tokat Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri şehir merkezinde aralıksız devam eden temizlik çalışmalarında kötü koku ve sinek oluşumunu önlemek amacıyla mahallelerdeki çöp konteynerlerini en son teknolojiyi kullanarak dezenfekte ediyorlar.
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun pandemi sürecinde Temizlik İşleri Müdürlüğü araç filosuna dahil ettiği özel sistemli dezenfekte aracıyla çöp konteynerleri yerinde yıkanarak, vatandaşları rahatsız edici kötü kokulara engel olunuyor.
3 Dakika gibi kısa bir sürede konteynerlerin yıkaması gerçekleştirilirken, çevre dostu araç pis suyu kendi içerisinde barındırarak dışarı vermiyor. Yıkama işleminin yanı sıra doğaya zarar vermeyen özel solüsyonlar ile dezenfekte edilen konteynerler kısa sürede yeniden vatandaşlarımızın hizmetine sunuluyor.
Mobil konteyner yıkama aracı ile şehir merkezindeki 2700 çöp konteynerinin 2050’si hızlıca yıkanarak dezenfekte edildi. 650 Çöp konteyneri için dezenfekte ve yıkama işlemleri devam ediyor.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR