takip et takip et
Manşet

27 Ağustos 2020 - 13:57:04

ÇOCUKLARDAN BÜYÜKLERE MESAJ VAR: “OKULLARI BİRLİKTE AÇALIM”

Devegörmez Mahallesi’nde çocuklardan Tokat’a ve Türkiye’ye; “Okulları Birlikte Açalım” mesajı. Devegörmez Mahallesi’nde yol düzenleme ve asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, etrafını saran çocuklarla bir süre sohbet ederek, temizlik, maske ve mesafe konularında uyarılarda bulundu. Bisikletleriyle mahallede tur atan çocuklar Başkan Eroğlu’nun etrafını sararak, okulların bir an önce açılmasını, çok özlediklerini belirterek, büyüklerin […]

Devegörmez Mahallesi’nde çocuklardan Tokat’a ve Türkiye’ye; “Okulları Birlikte Açalım” mesajı.

Devegörmez Mahallesi’nde yol düzenleme ve asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, etrafını saran çocuklarla bir süre sohbet ederek, temizlik, maske ve mesafe konularında uyarılarda bulundu.

Bisikletleriyle mahallede tur atan çocuklar Başkan Eroğlu’nun etrafını sararak, okulların bir an önce açılmasını, çok özlediklerini belirterek, büyüklerin de gayret göstermeleri gerektiğini söylediler.

Maskesi olmayan çocuklara Başkan Eroğlu maske hediye ederek, maskesiz sokağa çıkmamaları konusunda çocuklardan söz aldı. Çocuklara hitaben konuşma yapan Başkan Eroğlu; “Maskesiz sokağa çıkmayın. Sizlerin hastalanması bizleri üzer. Okulların açılması hepimizin elinde. Kurallara dikkat edersek okullar açılır. Size dağıttığımız maskeleri takmadan sokağa çıkmayın” dedi.

Çocuklar okulların biran önce açılması konusunda farkındalık oluşturmak için Başkan Eroğlu’yla birlikte “Okulları Birlikte Açıyoruz” sloganına eşlik ettiler.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR