takip et takip et
Manşet

26 Ağustos 2020 - 18:24:06

ÇOCUK OYUN PARKLARI YENİLENİYOR, TOKAT GÜZELLEŞİYOR

Tokat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şehir merkezindeki parkların tamamında bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. 13 Parkın tamamında oyun grupları baştan sona değiştirilirken 50’ye yakın parkında kauçuk zeminleri başta olmak üzere, oyun gruplarında bakım ve tadilat çalışmalarını devam ettiren ekipler, parklardaki yeşil alan miktarı ve ağaç sayılarının artırılmasını sürdürüyorlar. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, […]

Tokat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri şehir merkezindeki parkların tamamında bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. 13 Parkın tamamında oyun grupları baştan sona değiştirilirken 50’ye yakın parkında kauçuk zeminleri başta olmak üzere, oyun gruplarında bakım ve tadilat çalışmalarını devam ettiren ekipler, parklardaki yeşil alan miktarı ve ağaç sayılarının artırılmasını sürdürüyorlar.
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından devam ettirilen çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada yılsonuna şehir merkezindeki 115 parkın tamamının elden geçirileceğinin müjdesini verdi.
Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada; “Koronavirüs salgını ile mücadele nedeniyle başlayan kontrollü sosyal hayat ile birlikte ekiplerimiz çocuklarımızın ve ailelerinin sağlıklı ve güvenli bir ortamda bulunmaları için çalışmalarını başlattılar. Çocuklarımız en değerli varlıklarımız. Çocuklarımızın umutla baktıkları bir gelecek için işimizi gönülden yapmaya devam ediyoruz. Şuanda Çay, Topçubağı, Erenler, Yeni Mahalle ve Yeşilırmak Mahallelerimiz başta olmak üzere şehrimizdeki 13 çocuk parkında tüm oyun gruplarımızı baştan sonra yeniliyoruz. Çocuklarımız için daha eğlenceli oyun gruplarını parklarımıza monte ediyoruz. Ayrıca aynı anda 25 parkımızda da gerek kauçuk zemin düzenlemesi gerekse oyun gruplarında bakım ve onarım çalışmalarımız devam ediyor. Yıl sonuna kadar şehrimizdeki tüm parklarda çalışmalarımızı tamamlayacağız. Çevre duvarlarımızı yeniden düzenleyerek, ailelerimiz ve çocuklarımız için güvenli parklar oluşturuyoruz. Yeşil alan ve ağaç sayılarımızı da inşallah artırarak çocuklarımıza, şehrimize prestijli, güvenli parkları kazandırmış olacağız. Çocuklarımıza ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR