CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz: “Birlik ve Beraberlik İçinde Çalışma Günü”

featured

CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) 38. Olağan Kurultayı’nda yaşanan Genel Başkan değişimi sonrası ilk açıklamayı yaptı. Genel Başkanlığına Özgür Özel’in seçilmesinin ardından, Kurtgöz, birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

Kurultay, Ankara Spor Salonu’nda 4 Kasım cumartesi günü gerçekleşti. CHP Genel Başkanlığı için, mevcut Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile Özgür Özel yarıştı. İlk tur sonucunda her iki aday da salt çoğunluğu alamadığı için seçim ikinci tura kaldı.

İkinci turda Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni Genel Başkanı 812 oy alarak Özgür Özel oldu, Kılıçdaroğlu ise 536 oyda kaldı. Bu sonuçla CHP’de Genel Başkan değişimi gerçekleşti.

CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, bu önemli değişimin ardından bir açıklama yaparak, “Demokrasi ve Birlik Kurultayımızın hayırlı olmasını diliyorum. Öncelikle bugüne kadar emeği geçen değerli Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na emekleri için teşekkür ediyorum. Yeni Genel Başkanımız Sn. Özgür Özel’e başarılar diliyorum. Gün artık, birlik beraberlik içinde çalışma günüdür.” ifadelerini kullandı.

Kurtgöz’ün açıklaması, CHP’nin Genel Başkanlık değişimi sonrası birlik ve dayanışma mesajı verirken, partinin yeni lideri Özgür Özel’e başarı dileklerini de içeriyor. CHP’nin bu önemli değişikliğin ardından nasıl bir yol izleyeceği, önümüzdeki dönemde merakla bekleniyor. Partinin Genel Başkanı Özgür Özel, CHP’nin politika ve stratejilerini şekillendirecek isimlerden biri olarak göze çarpıyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz: “Birlik ve Beraberlik İçinde Çalışma Günü”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com