ÇEDAŞ, Cumhuriyet’in 100. yılını “Türk Bayrağı”nın renkleri ile kutluyor

featured

Cumhuriyet’in 100. yılı ülke genelinde büyük bir coşku yaratırken ÇEDAŞ, kutlamalara Türk Bayrağı’nın renkleri ile katıldı. Tokat’ta Vali Zekai Gümüşdiş Bulvarı’nın aydınlatma ışıklarını “kırmızı-beyaz”a çeviren ÇEDAŞ, Sivas’taki genel müdürlük binasını da bayrağımızın renkleri ile aydınlatıyor.

 Bağımsızlık, özgürlük ve çağdaşlık yolunun başlangıcı olan Cumhuriyetimizin 100. yılı ülke genelinde büyük bir coşku ile kutlanırken Sivas, Tokat ve Yozgat’ta elektrik dağıtım hizmetini üstlenen Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDAŞ) da bu heyecana Türk bayrağının renkleri ile katıldı. Tokat’ta Vali Zekai Gümüşdiş Bulvarı’nın aydınlatma ışıklarını “kırmızı-beyaz”a çeviren ÇEDAŞ, 27 Ekim-10 Kasım tarihleri arasında caddeyi Türk bayrağının renkleri ile aydınlatacak. Bu arada ÇEDAŞ’ın Sivas’ta bulunan genel müdürlük binası da yine bu tarihler arasında 100. yılın kutlamalarının simgesi olarak kırmızı-beyaz renklerle aydınlatılacak.

default

“TÜM ENERJİMİZ İLE CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINI KUTLUYORUZ”

Cumhuriyet’in ilanı ve ardından gerçekleştirilen reformlar ile Türkiye’nin çağdaş ülkeler arasında yerini aldığını ifade eden ÇEDAŞ Genel Müdürü Niyazi Kıvılcım, “Hedefimiz bu ülkenin aydınlık geleceğine hizmet etmek, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet yaşamasını sağlamak. Tüm enerjimiz ile Cumhuriyetimizin 100. yılını yürekten kutlarken, bazı caddelerimizi sembolik olarak bayrağımızın renkleri ile aydınlattık. Yine genel müdürlük binamız da 10 Kasım tarihine kadar kırmızı-beyaz ışıklandırılacak. Bayrağımızın sonsuza kadar bu göklerde dalgalanması en büyük dileğimiz. Bayrağımızın renkleri ile yaptığımız bu aydınlatmaların, bu tarihi anın coşkusunun ışığı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Genel Müdür Kıvılcım, Tokat Valiliği ile işbirliği yapılarak gerçekleştirilen aydınlatmalardaki renk değişikliğinin yaya ve araç trafiğine olumsuz bir etkisi olmayacağını da dile getirdi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
ÇEDAŞ, Cumhuriyet’in 100. yılını “Türk Bayrağı”nın renkleri ile kutluyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com