CDS Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

CDS Kargo, Türkiye’nin önde gelen kargo şirketlerinden biridir. Şirket, geniş dağıtım ağı ve yüksek kaliteli hizmetleriyle müşterilerinin tüm gönderi ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanır. CDS Kargo çalışma saatleri, haftanın her günü ve mesai saatleri, 09:00 – 19:00 arasıdır. Müşteriler, CDS Kargo’nun hızlı ve güvenilir hizmetlerinden yararlanmak için herhangi bir şubesine uğrayabilir veya online olarak gönderilerini kaydedebilirler. CDS Kargo’nun müşteri odaklı yaklaşımı ve teknolojik yenilikleri, Türkiye’deki kargo ihtiyaçlarının önde gelen çözümü olarak tanınmasını sağlar.

CDS Kargo Hakkında Bilgi

Cargo Delivery Service ya da kısa adı ile CDS, lojistik hizmetlerinin tümünün tek çatı altında sunulduğu bir sistemdir. CDS; lojistik, dağıtım ve taşımacılık sektörlerinde hizmet sunmaktadır. İstanbul, Bursa, İzmir, Ankara, Mersin, Adana, Denizli, Manisa, Uşak ve Eskişehir illerinde CDS bölge müdürlükleri bulunmaktadır. CDS Dağıtım, Yurt içi parsiyel ve komple araç taşımacılığı, Express kargo dağıtımı, Proje kargo dağıtımı, Katma değerli servisler, Uluslararası Kara-Hava-Deniz taşımacılığı hizmetleri ve Gümrük müşavirliği konularında profesyonel hizmetler sunmaktadır.

CDS Kargo Çalışma Saatleri

CDS kargo şubeleri haftanın 6 günü açıktır ve çalışma saatleri sabah saat 09:00’da başlayarak akşam saat 18:00‘de sona ermektedir.

CDS Kargo Sabah Saat Kaçta Açılıyor?

CDS kargo sabahları saat 09:00’dan itibaren hizmet vermeye başlamaktadır.

CDS Kargo Akşam Saat Kaçta Kapanıyor?

CDS kargo, akşam saat 18:00’de kapanmaktadır.

CDS Kargo Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu?

CDS kargo hafta içi her gün (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) ve sadece Cumartesi günleri açıktır. Pazar günleri ise kapalıdır.

CDS Kargo Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı?

CDS kargo bölge müdürlükleri ve şubeleri, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda, arefe günlerinde ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır.

CDS kargo çalışma saatleri hakkında detaylı bilgi verdiğimiz bu yazımızda, konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
CDS Kargo Çalışma ve Mesai Saatleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir