Çad Heyetinden TOGÜ Rektörü Prof.Dr.Fatih Yılmaza Ziyaret

featured

Çad Cumhurbaşkanı Danışmanı Mamadou Gana BOUKAR, Çad Ankara Büyükelçisi Adoum Dangaï Nokour GUET, Bakan Danışmanı Mr Hamdane ANNADIF, Bakan Danışmanı Mme Mancy NADINE, Çad Büyükelçiliği Kültür Müsteşarı Tıman Ahmat DJEROU, N’Djamena Üniversitesi Başkanı Prof. Mahamat Saleh Daoussa HAGGAR, Batı Akademisi Rektörü Prof. Mahamat BARKA, İdari İşler ve İnsan Kaynakları Müdürü Dr. Souraya Tıdjanı KONDOL ve Akademik İşler Müdürü Dr. Andjaffa Djaldı SİMON, Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ı ziyaret etti. Ziyarette Rektör Danışmanımız Dr. Öğretim Üyesi Şahin SÖZEN de yer aldı.
Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. Heyet karşılıklı işbirliklerini daha da geliştirmek istediklerini ifade etti. Bu doğrultuda Üniversite ile N’Djamena Üniversitesi arasında ikili anlaşma imzalandı.
Çad heyeti, TOGÜ eğitim gören Çadlı öğrencilerin memnuniyetini ifade ederek misafirperverliklerinden dolayı Rektörümüze teşekkürlerini ilettiler. Rektör Yılmaz da Çad heyetine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Heyet, ziyaret sonrasında Mühendislik ve Mimarlık Fakültemiz Şehit Ferhat Kaya Konferans Salonunda Çadlı öğrencilerle bir araya geldi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Çad Heyetinden TOGÜ Rektörü Prof.Dr.Fatih Yılmaza Ziyaret

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com