TOKAT CHP MİLLETVEKİLİ KADİM DURMAZ; BÜYÜK TAARRUZ’UN ŞANLI BAŞLANGICI KUTLU OLSUN!

featured

Ulusumuza Anadolu’yu vatan toprağı yapan ve bağımsızlığımızı tüm dünyaya ilan eden Büyük Taarruz’un başlangıcının yıl dönümü kutlu olsun.

Türk ordusunun 26 Ağustos’ta başlayıp 30 Ağustos Zaferi ile sonuçlandırdığı Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi, en büyük kahramanlık destanı olarak tarihe yazılmıştır.

Milletin önünde iki seçenek vardı; ya işgale karşı tutsaklık, ya da bağımsızlığı şiar edinmiş vatan evlatlarını azmiyle yeniden doğuş…
Şanlı zaferlerle gerçekleşen bu doğuşu Gazi Mustafa Kemal şöyle tanımlamıştır:“… Her safhası düşünülmüş, idare edilmiş ve zaferle sonuçlandırılmış olan bu harekat Türk Ordusu, Türk Subay ve Komuta heyetinin yüksek kudret ve kahramanlığını tarihe bir kere daha geçiren muazzam bir eserdir. Bu eser, Türk Milleti’nin hürriyet ve istiklal fikrinin ölümsüz bir abidesidir. Bu eseri vücuda getiren bir milletin evladı, bir ordunun başkumandanı olduğumdan mesut ve bahtiyarım”.

Tutsaklığı ve işgalleri kabul etmeyen, bağımsızlığından ve milli değerlerinden hiç vaz geçmeyen bir ulusun evlatları olarak Cumhuriyetimize, Atamızın ve aziz şehitlerimizin mirasına daima kadar sahip çıkacağız.

1071 Malazgirt Zaferinden, Büyük Taarruza uzanan Şanlı zaferlerimizin yıldönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ordumuzun kahraman askerlerini, şehit ve gazilerini rahmet ve minnetle anıyoruz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOKAT CHP MİLLETVEKİLİ KADİM DURMAZ; BÜYÜK TAARRUZ’UN ŞANLI BAŞLANGICI KUTLU OLSUN!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com