Boncuk ağda kullanıp memnun kalan var mı?

featured

for a blog post about Boncuk wax

Boncuk ağda, son zamanlarda kadınların güzellik rutinlerinde sıkça tercih ettikleri bir yöntem haline geldi. Boncuk ağda, cilt yüzeyindeki tüyleri kökten alarak uzun süreli bir pürüzsüzlük sağlar. İçeriğindeki doğal malzemeler sayesinde ciltte tahrişe neden olmaz ve çok daha az acı verir.

Peki, boncuk ağda kullanıp memnun kalan var mı? Cevap evet! Boncuk ağda kullananlar, uygulama sonrası yumuşak ve ipeksi bir cilt hissi yaşadıklarını belirtiyorlar. Ayrıca, tüylerin yavaş uzaması ve daha ince çıkması gibi avantajları da bulunuyor.

Boncuk ağda, hem profesyonel güzellik merkezlerinde hem de evde kolayca kullanılabilir. Evde uygulama yaparken dikkat etmeniz gereken noktaları da blog yazımızda bulabilirsiniz. Boncuk ağda ile uzun süreli bir pürüzsüzlük deneyimi yaşamak istiyorsanız, siz de denemenizi öneriyoruz!

Boncuk Ağda: Olumlu ve Olumsuz Yorumlar

Boncuk ağda, tüy alma sürecini kolaylaştıran bir yöntemdir. Tüylerin daha az acılı bir şekilde alınabilmesi, diğer ağda yöntemlerine kıyasla boncuk ağdanın daha yaygın hale gelmesini ve popüler olmasını sağlamıştır.

Boncuk Ağda Kullanan Kişilerin Yorumları Nasıl?

 • Boncuk ağda kullanan biri olarak, son derece memnunum. Ayrıca, ağda ısıtıcısını da yanımda taşıyarak daha düzenli kullanabiliyorum. Tek dikkat etmeniz gereken şey, ağdayı elastikiyetini kaybetmeden, hala yumuşak bir yapıda iken çekmek. Böylece tüyleri daha iyi alabilirsiniz.
 • Senelerdir boncuk ağda kullanıyorum ve şunu söyleyebilirim ki, tüy köklerim ciddi oranda azaldı ve inceldi. Bazı bölgelerde artık tüyleri tamamen alamıyorum bile. Acı hissiyatı olarak kağıt ağdalarla aynı ama boncuk ağdanın etkisi çok daha iyi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • Birkaç yıl önce boncuk ağdayı denedim ve beklentilerimi karşılamadı. Tüylerin tamamını alamadığını fark ettim ve ağda yaparken biraz acıttığını hissettim. Kısacası, ben boncuk ağdadan pek memnun kalmadım.
 • Bugün Smoothly pembe pudralı boncuk ağda aldım ve kol ve yüz bölgelerime uyguladım. İlk denememde, ağdayı kırdığım için bazı tüylerimi alamadım ama %70’ini başarılı şekilde aldı. Kesinlikle öneririm.
 • Ben boncuk ağdayı koltuk altı, bikini bölgesi ve bıyık bölgemde kullanıyorum ve şu anlık memnunum.
 • Siyah ve pembe boncuk ağdaları denedim ve ikisi arasında acı farkı yok. Ama pembe olanı daha çok sevdim çünkü siyah boncuk ağda için zift sürümü hissi uyandırıyor. Boncuk ağdayı ısıtıcı ve spatulasıyla birlikte toplu paketler halinde satın alırsanız, fiyatı oldukça uygundur. Ağdayı, sıcaklığı çok yüksek olmadan bal kıvamına getirmenizi öneririm. Sonra, tüylerin üzerine ince bir kat sürün ve ağda tamamen katılaşıncaya kadar bekleyin. En başta biraz deneyerek doğru yöntemi bulabilirsiniz.
 • Marketlerde satılan ağda bantları daha pratik olduğu için, ben boncuk ağdadan memnun kalmadım.
 • Boncuk ağda çok pratik ve ciltte tahriş yapmıyor. Tüyleri çok iyi alıyor ve sürdükten sonra kısa sürede katılaşıp kolayca çekilebiliyor. Ayrıca, cilde çok yapışmıyor ve yapılan temizliği de kolaylaştırıyor. Ben bundan sonra hep boncuk ağda kullanacağım ve siz de kullanmalısınız.
 • Ben boncuk ağdayı kullanırken cildim tahriş oldu ve diğer ağda yöntemlerine kıyasla daha fazla acı hissettim. Sir ağda kullanmayı tercih ediyorum çünkü bezli kullanımı daha pratik ve hızlı.
 • Boncuk ağdayı kullanıyorum ama ilk zamanki verimi alamıyorum. Tüylerimi aldıktan sonra, tüylerimin çıkışı hızlandı ve kalınlaştı. Belki de benim hormonal sorunlarım da bu sonucu etkiliyor. Bilemiyorum sadece kendim yaşadığım deneyimleri paylaşıyorum.
 • Ben boncuk ağdayı bir kere denedim ama kalın ve yanıcı olduğu için memnun kalmadım. Donması için beklemek de zor geliyor.Tekrar kullanmayı düşünmüyorum.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Boncuk ağda kullanıp memnun kalan var mı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com
Portobet Giriş