takip et takip et
Son Dakika

25 Mayıs 2019 - 18:44:01

BİLİŞİM EĞİTİMİ KURSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Çocuk ve Gençleri Sosyal Koruma ve Destek Programı kapsamında kabul edilen “Çocuklar, Gençler! Onbeşliler Atalarının İzindeler” Projemiz İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aile-Çalışma ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından tespit edilen çocuklardan oluşan ortaöğretim ve lise eğitimi gören 12-15 yaş aralığındaki 15 öğrenciye verilmesi planlanmıştır. Kurslarımız 25 Nisan 2019 tarihinde başlamış, 3 (üç) ay süre ile […]

Çocuk ve Gençleri Sosyal Koruma ve Destek Programı kapsamında kabul edilen “Çocuklar, Gençler! Onbeşliler Atalarının İzindeler” Projemiz İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aile-Çalışma ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü tarafından tespit edilen çocuklardan oluşan ortaöğretim ve lise eğitimi gören 12-15 yaş aralığındaki 15 öğrenciye verilmesi planlanmıştır.
Kurslarımız 25 Nisan 2019 tarihinde başlamış, 3 (üç) ay süre ile haftada 2 gün, 16.00-18.00 saatleri arasında ileri düzeyde Algoritma, Animasyon, Web Sitesi Geliştirme, Temel 3 Boyutlu Çizim, 3 Boyutlu Baskı ve Robotik Uygulamalar konularında kazanımlar elde edecekleri eğitimler verilmektedir.
İl Gençlik Merkezi Müdürlüğünce görevlendirilen bir uzman eğitmen tarafından eğitimler verilmektedir. Eğitimde kullanılacak materyaller İl Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından temin edilmektedir. Kurs kapsamında, kursiyerlere kek, meyve suyu ve sudan oluşan ara ikram verilmektedir.
Kurs bitiminde kursa katılan öğrencilerimizin tamamı 18 Haziran 2019 tarihinde başlayacak olan sosyal ve kültürel faaliyetler çerçevesinde, 2 Gece konaklamalı İstanbul Bursa ve Çanakkale illerine götürülecektir. Kurslarımızda başarılı olan öğrencilere katılım belgesi verilecektir.
TDP Şube Müdürlüğü projesi kapsamında açılan “Bilişim Eğitimi Kursu” nu İl Emniyet Müdürü Göksel TOPALOĞLU’nun ziyaret etti…


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR