takip et takip et
Manşet

16 Şubat 2020 - 15:55:25

BEYAZIT’TAN TURHAL ŞEKER’E ZİYARET

BEYAZIT’TAN TURHAL ŞEKER’E ZİYARET Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Başkanı Hüseyin Akay, Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Ak Parti Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan ile Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler ve Şeker Pancarı üretimi yapan çiftçilerin katıldığı program Turhal Şeker fabrikasında yapıldı. Çiftçilere 86. Kampanya dönemi ve 87 kampanya dönemi, verimli tarım […]

BEYAZIT’TAN TURHAL ŞEKER’E ZİYARET
Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Başkanı Hüseyin Akay, Ak Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Ak Parti Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan ile Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler ve Şeker Pancarı üretimi yapan çiftçilerin katıldığı program Turhal Şeker fabrikasında yapıldı.
Çiftçilere 86. Kampanya dönemi ve 87 kampanya dönemi, verimli tarım gibi konularda sunumlar yapıldı.
Sunumların ardıncan söz alan Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay; “Turhal Şeker fabrikası ile ilgili olarak “Özelleştirme idaresi ile 7 Haziran tarihinde sözleşme imzalanacağını belirtti. Tesisin özelleşmesi sürecinde Ak Parti Tokat Milletvekilimiz Yusuf Beyazıt’ın özel bir firma yerine, şeker pancarı üreticilerin sahibi olduğu Kayseri Şeker’in alması konusunda ısrarları neticesinde, pancar yine pancar üreticilerin sahibi Kayseri Şeker almıştır.”
Akay konuşmasına, “Bu alım ile ilgili olarak Sayın Beyazıt’a teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerine son verdi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR