takip et takip et
Manşet

10 Haziran 2020 - 05:01:33

BERBER, KUAFÖR Ve GÜZELLİK SALONLARINA GÖNÜL RAHATLIĞIYLA GİDEBİLİRSİNİZ…

Tokat’ta faaliyet gösteren, Berber, Kuaför ve Güzellik Salonu işletmecileri Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu ziyaret ederek, pandemi sürecinde esnafın yanında yer almasından dolayı teşekkürlerini ilettiler. Koronavirüs tedbirleri kapsamında yaklaşık 70 gündür işletmeleri kapalı olan berber, kuaför ve güzellik salonu işletmeleri 11 Mayıs itibariyle işyerlerini açarak, hizmet vermeye devam ediyorlar. Tokatlı Berber, Kuaför ve Güzellik Salonu işletmecilerinin […]

Tokat’ta faaliyet gösteren, Berber, Kuaför ve Güzellik Salonu işletmecileri Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu ziyaret ederek, pandemi sürecinde esnafın yanında yer almasından dolayı teşekkürlerini ilettiler.
Koronavirüs tedbirleri kapsamında yaklaşık 70 gündür işletmeleri kapalı olan berber, kuaför ve güzellik salonu işletmeleri 11 Mayıs itibariyle işyerlerini açarak, hizmet vermeye devam ediyorlar.
Tokatlı Berber, Kuaför ve Güzellik Salonu işletmecilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Eroğlu, Tokatlılara seslenerek; “Berber, kuaför ve güzellik salonlarına çok rahatlıkla gidebilirsiniz. Her türlü temizlik ve hijyen kurallarına uyuluyor. Malzemeleri de gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz tek kullanımlık malzemelerdir” dedi.
7 aydır dünyanın gündemini meşgul eden Pandemi süreciyle ilgili de konuşma yapan Başkan Eroğlu; “Pandemi sürecinde Türkiye’mizde gerekli ihtimam gösterilerek, süreci en iyi şekilde yöneten ülkelerin başında yer aldık. 3 Aylık süreç içerisinde vakaların düşüş göstermesi bizi sevindiriyor. Burada üç önemli kurala uyalım; maske, mesafe ve temizlik. Bu kurallara uyduktan sonra herhangi bir sağlık problemi yaşanmayacağını uzmanlarımız söylüyorlar.
Bu süreçten sonra 25-30’a yakın berber, kuaför ve güzellik salonlarını bizzat ziyaret ettim. Kendi evimizdeymiş gibi hissettik. Son derece hijyen ve temizdi. Bununla gurur duyuyorum. Beklediğimizin de üstünde güzellikler gösterdiği için tüm berber, kuaför ve güzellik salonu işletmecilerimize teşekkür ediyorum.
Şuana kadar esnaflarımızla ilgili olumsuz bir rapor veya şikâyet gelmedi hamdolsun. Vatandaşlarımız rahat olsunlar, kendilerini güvende hissetsinler. Rahatlıkla gidip kişisel bakımınızı yaptırabilirsiniz. İçinizden bir kardeşiniz olarak ifade etmek istiyorum; Tokat’ta berberimize, kuaförümüze güveniyoruz. Biz her zaman yanınızdayız ve yanınızda yer alamaya da devam edeceğiz” dedi.
Tokatlı berber, Kuaför ve Güzellik Salonu işletmecileri adına söz alan Rıza Bal ise; Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na bu süreçte gösterdiği yakınlık, ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.
Bal yaptığı konuşmada; “Pandemi sürecinde biz esnafları asla yalnız bırakmayan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bütün bakanlarımıza, devlet büyüklerimize ve yerelde özellikle Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu’na teşekkür ediyoruz. Ne zaman bir eksiğimiz, ihtiyacımız olsa her daim yanımızda yer aldı. Sağolsun bizi kırmayarak tüm eksikliklerimizi giderdiler. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz.” dedi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR