BELEDİYE PERSONELLERİNDEN BAŞKAN EROĞLU’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

featured

Tokat Belediyesi’ne bağlı TokBel Ltd. Sti. İle Hizmet-İş Sendikası arasında imzalanan ve yaklaşık 587 personeli ilgilendiren toplu iş sözleşmesi sonrasında personeller Başkan Eroğlu’nu ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Hak-İş İl Temsilcisi ve Hizmet-İş Sendikası Tokat Şube Başkanı Resul Demir ve TokBel Ltd. Şti.’de görev yapan personeller Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu ziyaret ettiler.

Ziyarette Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na teşekkürlerini ileten Sendika Başkanı Resul Demir, bölgedeki en iyi sözleşmenin yapıldığını söyledi.

Demir yaptığı açıklama; “Tokat Belediyesi’nde imzalanan sözleşmemiz normal şartlar düşünüldüğünde bölgedeki en iyi sözleşmedir. Bu durum Hak-İş Genel Başkanlığı tarafından da bizzat dile getirilmiştir. Bizlerle böylesine güzel bir sözleşmeye imza atan değerli Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu’na ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, her zaman çalışanlarının yanında olduklarını belirtti.

Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada; “6 yıllık bir sürenin sonuna yaklaşıyoruz. Bugüne kadar halkımıza ne söz verdi isek hepsini yerine getirdik. Tüm bunları yaparken personellerimizle birlikte yaptık. Biz Tokat Belediyesi olarak büyük bir aileyiz. Bu ailenin her ferdi bizim için değerlidir. Çalışanlarımızın her daim yanında olmaya devam ettik, bundan sonra da devam edecek ve haklarını her zaman koruyacağız. Bugüne kadar mesai arkadaşlarımızın hiçbirinden olumsuz bir durumla karşılaşmadık. Vatandaşlarımız her zaman bizlere çalışanlarımız dolayısıyla teşekkür ettiler. Bundan sonra da Tokat şehrimiz için gece-gündüz mesai mefhumu gütmeden hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, görevlerinde kolaylıklar diliyorum” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
BELEDİYE PERSONELLERİNDEN BAŞKAN EROĞLU’NA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com