takip et takip et
Tokat Haberleri

1 Haziran 2019 - 12:32:49

BELEDİYE BAŞKANI YILMAZ BELEDİYE PERSONELİ İLE TOPLANTI YAPTI

Reşadiye Belediye Başkanımız Mustafa YILMAZ, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla Belediyemiz personelleriyle toplantı yaptı. Bayram tatili için ilçemize gelen vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir bayram geçirmelerini sağlamak amacıyla bayram süresince nöbetçi birimlerdeki personellerimizle hizmet vermeye devam edileceğini söyledi. Hiçbir yöneticinin başarıyı tek başına elde etmesinin mümkün olmadığını da sözlerine ekleyen Başkan YILMAZ, ekip ruhunun önemine dikkat […]

Reşadiye Belediye Başkanımız Mustafa YILMAZ, yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla Belediyemiz personelleriyle toplantı yaptı.
Bayram tatili için ilçemize gelen vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir bayram geçirmelerini sağlamak amacıyla bayram süresince nöbetçi birimlerdeki personellerimizle hizmet vermeye devam edileceğini söyledi.

Hiçbir yöneticinin başarıyı tek başına elde etmesinin mümkün olmadığını da sözlerine ekleyen Başkan YILMAZ, ekip ruhunun önemine dikkat çekti. Başkan YILMAZ sözlerini şöyle sürdürdü “ Biz halkımıza hizmetkâr olmaya geldik. En büyük hedefimiz Reşadiye’mize hizmettir. Bayram süresince nöbetçi ekiplerimiz olacak ve oluşan aksaklıklara müdahale edilecek. İnşallah bayram süresince hizmetlerimizde herhangi bir aksaklık yaşanmayacak.Bugün Kadir Gecesi. Ben hepinizin Kadir Gecesi Mübarek Olsun diyorum. Ayrıca Çarşamba günüde belediyemizde personellerimizle bayramlaşmamız olacak. Şimdiden hepinizin Ramazan Bayramını kutluyorum.” şeklinde konuştu.


Kaynak

https://www.facebook.com/resadiyebelediyesi/posts/1679075562237357

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR