Yükleniyor ..
Safatv

Belçika futbolunda şike depremi sürüyor

1 hafta önce047
Belçika futbolunda şike depremi sürüyor

Belçika federal savcıları, düzenledikleri basın toplantısında, Belçika Ligi’nde geçen sezon oynanan bazı maçlarda şike yapıldığını ve KV Mechelen Kulübünün ligden düşmesinin önüne geçilmeye çalışıldığını ifade etti. Türk takımlarının Belçikalı rakiplerine ‘yolsuzluk’ soruşturması Zanlılara ait ev ve iş yerlerinde arama yapıldığını belirten savcılar, yaklaşık 9 milyon dolar değerinde mücevher ve saat, ayrıca yaklaşık 4 milyon dolar nakit para bulunduğunu belirtti. […]

Belçika federal savcıları, düzenledikleri basın toplantısında, Belçika Ligi’nde geçen sezon oynanan bazı maçlarda şike yapıldığını ve KV Mechelen Kulübünün ligden düşmesinin önüne geçilmeye çalışıldığını ifade etti.

Türk takımlarının Belçikalı rakiplerine ‘yolsuzluk’ soruşturması

Zanlılara ait ev ve iş yerlerinde arama yapıldığını belirten savcılar, yaklaşık 9 milyon dolar değerinde mücevher ve saat, ayrıca yaklaşık 4 milyon dolar nakit para bulunduğunu belirtti.

Belçika’da şike, kara para aklama ve vergi kaçakçılığı operasyonu kapsamında 10 kulüp aranmış 2 hakem ve Club Brugge Teknik Direktörü Ivan Leko sorgulanmıştı.

http://cdn2.admatic.com.tr/showad/showad.js

Soruşturma kapsamında bir menajer de tutuklanmıştı.

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Belçika futbolunda şike depremi sürüyor konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Belçika futbolunda şike depremi sürüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Belçika futbolunda şike depremi sürüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?