takip et takip et
Manşet

29 Mayıs 2019 - 09:37:19

BAŞKAN YILMAZ MUHTARLARLA TOPLANTI YAPTI

Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa YILMAZ, mahalle muhtarlarımızla toplantımızı gerçekleştirdi. Mahallelerimizdeki sorunların görüşüldüğü toplantıda, Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Yılmaz yaptığı konuşmada “8 Mahallemiz ile birlikte biz bir bütünüz. Seçimler ve siyaset geride kaldı bundan sonra tüm mahallerimizin eksiklerini birlikte tamamlayacağız. Beraber çalışacağız ve her türlü sorunu beraber aşacağız. İlçemizi daha yaşanabilir bir hale getireceğiz.” dedi. Başkan […]

Reşadiye Belediye Başkanı Mustafa YILMAZ, mahalle muhtarlarımızla toplantımızı gerçekleştirdi. Mahallelerimizdeki sorunların görüşüldüğü toplantıda, Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Yılmaz yaptığı konuşmada “8 Mahallemiz ile birlikte biz bir bütünüz. Seçimler ve siyaset geride kaldı bundan sonra tüm mahallerimizin eksiklerini birlikte tamamlayacağız. Beraber çalışacağız ve her türlü sorunu beraber aşacağız. İlçemizi daha yaşanabilir bir hale getireceğiz.” dedi.

Başkan Mustafa YILMAZ, mahalle muhtarlarımız ve daire amirlerimizin de katıldığı toplantı son derece verimli ve olumlu geçti.


Kaynak

https://www.facebook.com/resadiyebelediyesi/photos/a.603542026457388/1676085462536367

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR