BAŞKAN YAZICIOĞLU: TOKAT’TA İSTİHDAMI ARTIRMAK EN ÖNEMLİ HEDEFİMİZ

featured

Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Tokat’ta istihdamı artırmak için kolları sıvadı.
Seçim öncesinde ve seçim sonrasında esnaflar, iş insanları ve üreticilerle sık sık bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, üretken belediyecilik anlayışından yola çıkarak üreticilerin yanlarında olmaya devam ediyor.
Tokat Organize Sanayi Bölgesinde yaklaşık 600 kişinin istihdam edildiği ve yurt dışına tekstil ürünleri ihraç eden Umut Tekstil firmasını ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, tekstil fabrikasındaki mevcut istihdam sayısının artırılması için işletme sahibi ve yönetimiyle istişarelerde bulundu.
Yatırım, istihdam ve üretim anlayışından yola çıkarak, yeni iş ve yatırım imkânlarına kapı aralayacak bir anlayışla Tokat’ta belediyecilik faaliyetlerine devam edeceklerini belirten Başkan Yazıcıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:
“HEDEFİMİZ İSTİHDAMI ARTIRMAK
Yeni iş ve yatırım imkânlarına kapı aralayacak, sanayicilerimize, üreticilerimize destek olmak Üretken Belediyecilik anlayışımızın bir esasıdır.
Bu kapsamda;
Umut Tekstil Firma işletmemizi ziyaret ederek üretimi ve istihdamı artırma noktasında yapacağımız faaliyetleri istişare ettik.
Bizleri misafir eden değerli işletme sahibi Ferhat Kılışcı ve kıymetli firma çalışanlarına teşekkür eder, kolaylıklar dilerim.
Şehrimizde istihdama ve üretime katkı sağlayan işletmelerimizle görüşecek, iş ile aşı birleştirmeye devam edeceğiz.
Rabbim tüm esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar versin.”

3
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
BAŞKAN YAZICIOĞLU: TOKAT’TA İSTİHDAMI ARTIRMAK EN ÖNEMLİ HEDEFİMİZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com