takip et takip et
Manşet

7 Mart 2021 - 12:08:59

Başkan Sargın, Öğrencilerin EBA eğitimi için 3 köye uydu internet kurdu

Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, Zile İlçesine bağlı Ali Hoca, Karşıpınar ve Yaylakent köylerinde bulunan öğrencilerin EBA eğitimi alabilmesi için uydu internet kurulumu yaptırdı. Köyde bulunan öğrencileri ziyaret eden Başkan Sargın, öğrencilere tablet dağıtımı da yaptı. Köyde internet sorunu öğrendiğinde uydu internet kurulması için talimat veren Başkan Sargın, “Öğrencilerimizin durumunu öğrenince duyarsız kalamazdık. Hemen uydu […]

Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, Zile İlçesine bağlı Ali Hoca, Karşıpınar ve Yaylakent köylerinde bulunan öğrencilerin EBA eğitimi alabilmesi için uydu internet kurulumu yaptırdı. Köyde bulunan öğrencileri ziyaret eden Başkan Sargın, öğrencilere tablet dağıtımı da yaptı.
Köyde internet sorunu öğrendiğinde uydu internet kurulması için talimat veren Başkan Sargın, “Öğrencilerimizin durumunu öğrenince duyarsız kalamazdık. Hemen uydu internet kurulması talimatını verdim. Pandemi döneminde zor bir süreçten geçiyoruz. Çocuklarımızın eğitimi kesinlikle aksamamalı, çünkü her biri bizim geleceğimiz.” şeklinde konuştu.
Öğrenciler ve köy halkı çok mutlu olduklarını belirtirken köylerde yaşanan internet sorunu çözülmüş oldu.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR