BAŞKAN EROĞLU’NDAN MESAİ ARKADAŞLARINA KAHVALTI SÜRPRİZİ

featured

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, sabahın erken saatlerinde Örtmeliönü Mahallesi’nde iş başı yapan Fen İşleri Müdürlüğü personellerine çay ve simit ikramında bulundu.
Örtmeliönü Mahallesi’nde doğalgaz çalışmaları sonrasında yol ve kaldırım düzenleme çalışmaları, Tokat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından devam ediyor. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, günlük yaptığı çalışma alanları ziyaretine Örtmeliönü Mahallesi’nden başladı. Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte mahallede çalışmalarına başlayan teknik ekibi sahada ziyaret ederek kolaylıklar dileyen Başkan Eroğlu, personellerle birlikte simit yiyerek, çay içti.
Örtmeliönü Mahallesi’ni çok sevdiğini belirten Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Tokat şehri için alın teri akıtan herkese teşekkür etti. Personellerin çaylarını doldurarak ikramda bulunan Başkan Eroğlu; “Bu şehir hepimizin, hep birlikte şehrimizi daha iyiye hazırlayacağız. Örtmeliönü Mahallesi’ni çok seviyorum, burada ikamet eden vatandaşlarımız da çok güzel. Bu mahallemizin ne gibi eksiklikleri var ise en kısa zamanda gidereceğiz. Tokat Belediyesi’nde görev yapan tüm arkadaşlarımız, büyük ailemizin birer üyesidir. Sizin gibi değerli arkadaşlarımızla bu kadim şehre hizmet etmek bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Bu şehir için alın teri akıtan, gece gündüz emek veren herkese teşekkür ediyorum. Rabbim emeklerimizi zayi etmesin” dedi.
Örtmeliönü Mahallesi sakinlerinden Hanife teyzeye de ikramda bulunan Başkan Eroğlu, Hanife teyzenin istek ve taleplerini de dinleyerek, ilgili birimlere talimatlarını verdi.
Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na, Başkan Yardımcısı Selahattin Kelemci ve Fen İşleri Müdürü Mustafa Benli de eşlik etti.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
BAŞKAN EROĞLU’NDAN MESAİ ARKADAŞLARINA KAHVALTI SÜRPRİZİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com