BAŞKAN EROĞLU: “SOĞUK HAVADA ONLARI UNUTMUYORUZ”

featured

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, KYK Kız Yurdunda kalan Üniversite Öğrencisinin isteğini hızlı bir şekilde yerine getirdi.
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ebelik son sınıf öğrencisi Konya’lı Simge Kaynak, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na sosyal medya hesabı üzerinden ulaşarak, KYK Tokat Kız Yurdu bölgesine kedi evi talep etti.
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Simge Kaynak’ın bu talebini hızlı bir şekilde yerine getirerek, Kedi Evi’ni öğrencilerin istemiş olduğu alana ulaştırdı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından eski kullanılmayan kamelya malzemelerinden üretilen Kedi Evi, Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerince KYK Kız Yurdu’na teslim edildi.
Sosyal Medya hesabından, “Sayın başkanım, biz Tokat KYK Genel Yurtta kalan öğrenciler olarak yurdumuzda bulunan kedilerimiz için bu soğuk kış gününde sizden kedi evi istiyoruz. Bize bu konuda yardımcı olursanız seviriz” şeklinde mesaj atan Simge Kaynak’ın çağrısına Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, hızlı bir şekilde dönüş yaparak, ekiplerle Kedi Evi’ni ulaştırdı.
Kedi Evi’yle birlikte mama takviyesi de yapan Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne teşekkür eden Simge Kaynak ve Tokat Kız Yurdu Müdiresi Melike Uyan, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na teşekkür ettiler.
Kaynak, yaptığı açıklamada; “Sosyal Medya üzerinden yaptığımız başvuruya çok hızlı bir şekilde dönüş yapıldı. Sayın Belediye Başkanımıza, tüm yurt öğrencileri adına teşekkür ediyoruz” dedi.
Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ise, sokak hayvanları için düzenli olarak mama ve su takviyesinin devam ettiğini belirterek; “Sokaktaki kedilerimiz üşümesin diyerek kedi evlerimizin sayısını her geçen gün daha da arttırıyoruz. Yine tüm kedi evlerimizin mama ve su takviyesini düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Çünkü onlar Allah’ın bize emaneti. Soğuk havalarda onları da unutmuyoruz. Simge kardeşimiz de bizden sosyal medya aracılığı ile kedi evi talebinde bulunmuştu. Ekiplerimiz hızlı bir şekilde bu talebi yerine getirdiler. Öğrenci kardeşlerimize teşekkür ediyor, eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
BAŞKAN EROĞLU: “SOĞUK HAVADA ONLARI UNUTMUYORUZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com