BAŞKAN EROĞLU: “ŞEHRİMİZİ MARKALAŞTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

featured

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, belediye sosyal tesislerinde gerçekleştirilen sosyal medya özel yayınında gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Tokat Belediye Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen sosyal medya özel yayınında Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Güneş Haber Gazetesinden Dursun Ekrem Er, Tokat Hürsöz Gazetesinden Fatih Kılıç ve A Haber Bölge Müdürü Murat Onur’un sorularını canlı yayında yanıtladı.
DOLU DOLU BİR SEKİZBUÇUK YIL GEÇİRDİK
Programın başında A Haber Bölge Müdürü Murat Onur, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’ndan belediye başkanı olarak geçmiş sekiz buçuk yıllık döneminin kısa bir değerlendirmesini yapmasını istedi. Başkan Eroğlu şunları söyledi: “Dolu dolu bir sekiz buçuk yıl geçirdik. Çok güzel işler başardığımız bir sekiz buçuk yılı geçirdik. Başta muhterem Cumhurbaşkanımıza, ilimize verdiği desteklerden, belediyemize sağlamış olduğu önemli katkılardan dolayı teşekkür etmek isterim. Sekiz buçuk yıllık dönemde beraber çalıştığımız bütün vekillerimize, bu dönemde birlikte çalıştığımız Grup Başkanvekilimiz Özlem Zengin Hanımefendi’ye, Anayasa Komisyonu Başkanımız Yusuf Beyazıt Beyefendi’ye ve değerli milletvekilimiz Mustafa Arslan Beyefendi’ye, İl Başkanımız Cüneyt Aldemir, teşkilatlarımıza, bütün valilerimize, bütün sivil toplum kuruluşlarımıza ve ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu imkânlar oluştu ki, biz de bu güzellikleri sekiz buçuk yılda yapabildik. Her cümlemde şunu çok önemserim.
OY VERDİ, VERMEDİ DEMEDİK, AYRIM YAPMADIK
Birlikte başarmayı önemsediğine vurgu yapan Başkan Eroğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Birlikte başarmak, birlikte beraber yol almak, birlikte beraberce kararlar verip birbirimize omuz verip, kol kanat gerip çalışmayı önemserim. Bu sekiz buçuk yılda birliği, beraberliği her anlamda ortaya koymaya çalıştık. Bir başka felsefemiz de Yunus Emre’nin dediği “Yaratılanı severiz, Yaratandan ötürü” felsefesi oldu. Bir taraftan parti rozetimizi hemen yakamızın arka tarafında koyarken yakamızın asıl gözüken tarafında Tokat Belediye Başkanlığı rozeti vardı. Yola çıktığımız andan itibaren hiçbir ayrım yapmadan, oy verdi vermedi demeden, herhangi bir din, ırk ve düşünce ayrımı yapmadan şehrimizde yaşayan bütün insanlara eşit noktada hizmet üretmeye çalıştık. Bunun yanında şehrimize bir vizyon katalım, markalaştıralım noktasında da gayretlerimiz oldu.”
ALDIĞIMIZ BAYRAĞI DAHA YUKARILARA TAŞIYORUZ
Başkan Eroğlu Tokat’ın son sekiz buçuk yılda önemli bir ivme kazandığına dikkat çekti. Eroğlu “Benden önce belediyemizde otuz iki tane belediye başkanımız görev yapmıştı. Belediye başkanlarımıza da teşekkür ederiz. Biz de aldığımız bayrağı taşırken şehrin eksik noktalarını, bizlerden vatandaşlarımızın istedikleri seçildiğimiz günden başlayarak masamıza koyduk. Bununla beraber biz başka neler yaparsak bu şehri başka bir noktaya getirebiliriz; bunları masaya koyduk. Şehir hangi alanlarda ilerleyebilir, bütüncül bir bakış açısıyla sadece belediyecilik değil bütün alanlarda şehrimizi nasıl geliştirebileceğimize dair ortaya bir metin koyduk. Sekiz buçuk yılda bunları ilmik ilmik işleyerek bir desen ortaya çıkardık. Hamdolsun aklımızdakini yüzde doksandan fazla icraata geçirdiğimiz bir sekiz buçuk yıl oldu. Ortaya koyduğumuz eserlerle, ortaya koyduğumuz vizyonla bunu başardık. Birlikte yol aldığımız kurumlarla şehrimizde önemli adımlar attığımız kanaatindeyim. Son sekiz buçuk yılda şehrimizin önemli bir noktaya doğru geldiğini görüyorum. Bu ivmenin yukarılara doğru gideceği noktasında da hiçbir şüphe duymuyorum” diye konuştu.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
BAŞKAN EROĞLU: “ŞEHRİMİZİ MARKALAŞTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com