takip et takip et
Manşet

9 Eylül 2020 - 13:39:20

BAŞKAN EROĞLU: LÜTFEN TEMİZLİK, MASKE VE MESAFE İLE ŞEHRİMİZE SAHİP ÇIKALIM

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, üyesi olduğu İl Hıfzıssıhha Kurulu toplantısına katılarak, Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığındaki kurul üyelerine Tokat Belediyesi’nin pandemi ile mücadelesine ilişkin bilgiler aktardı. Tokat Belediyesi’nin tüm birimlerinde salgınla mücadelede büyük bir hassasiyet gösterildiğini ve üzerine ne düşüyorsa eksiksiz yerine getirme gayretinde olduklarını yineleyen Başkan Eroğlu, tedbir açısından diğer kamu kurum ve […]

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, üyesi olduğu İl Hıfzıssıhha Kurulu toplantısına katılarak, Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığındaki kurul üyelerine Tokat Belediyesi’nin pandemi ile mücadelesine ilişkin bilgiler aktardı.

Tokat Belediyesi’nin tüm birimlerinde salgınla mücadelede büyük bir hassasiyet gösterildiğini ve üzerine ne düşüyorsa eksiksiz yerine getirme gayretinde olduklarını yineleyen Başkan Eroğlu, tedbir açısından diğer kamu kurum ve kuruluşlarının da aynı hassasiyetle çalıştıklarını hatırlattı.

Vatandaşların toplumsal bilinçle hareket etmesinin kaçınılmaz olduğunu dikkat çeken Başkan Eroğlu, “Covid-19 mücadelesinde seferberlik ruhu ile hareket etmeliyiz. Kurallara uymalı, uymayanları uyarmalıyız. Temizlik, Maske ve Mesafe kuralları ile şehrimize, insanımıza sahip çıkmalıyız. Sağlık çalışanlarımız inanılmaz bir özveriyle çalışıyor. Polisimiz, zabıtamız, Jandarma Teşkilatımız ve ilgili tüm kurumlarımız fedakârca çalışıyor. Bu süreçte emeği geçen, gecesini gündüzüne katan herkese tek tek teşekkür ediyorum. Sayın Valimiz ve kurul üyelerimiz büyük bir çaba içerisinde. Hemşehrilerimden istirham ediyorum. Lütfen bu üç önemli kurala uyalım. Özellikle eli öpülesi büyüklerimiz, değerli yaşlılarımız belirtilen saatler dışında dışarı çıkmasınlar. Devlet Millet el ele bu süreci atlacağız. Hep birlikte hareket ettiğimizde kısa süre içerisinde başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Gelin, hep birlikte başaralım” dedi.

İl Hıfzıssıhha Kurulu Toplantısı sonrasında Vali Dr. Ozan Balcı ve Kurul Üyeleriyle birlikte Gaziosmanpaşa Bulvarındaki esnafları ve vatandaşları ziyaret eden Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, temizlik, maske ve mesafe konularında uyarılarda bulundu. Ziyaret sırasında maskesi olmayan vatandaşlara Zabıta ve Polis ekiplerince maske dağıtımı da gerçekleştirildi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR