BAŞKAN EROĞLU: “İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN HAYATLARINA DOKUNMAYA DEVAM EDİYORUZ”

featured

TOKAT BELEDİYESİ SOSYAL MARKET HİZMET SUNUMUNDA HIZ KESMİYOR.
Tokat Belediyesi Sosyal Market, ihtiyaç sahiplerinin hayatlarına dokunmaya devam ediyor.
Akdeğirmen Mahallesi’nde 3 bin Metrekarelik alanda kurulan Tokat Belediyesi Sosyal Market ve Aşevi “Veren El İle Alan Eli” buluşturuyor. Bünyesinde 1500 çeşitten fazla ürün bulunduran Belediye Sosyal Marketinden her ay 850 aile düzenli olarak faydalanıyor.
Tokat Belediyesi tarafından 2015 yılında hizmet kervanına katılan Sosyal Marketin faaliyetleri ile ilgili açıklama yapan başkan Eroğlu; Sosyal Marketin Veren El İle Alan Eli buluşturduğunu, ihtiyaç sahiplerine ulaşma noktasında hizmet sunan modern bir yardımlaşma merkezi olduğunu belirtti.
Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu konuyla ilgili şunları söyledi:
“Sosyal Marketimizin raflarında belediyemizce alınan ve hayırseverlerin bağışladığı, 1500 çeşitten fazla ürün bulunmakta olup, marketimizden her ay 850 aile faydalanmaktadır. Sosyal Marketimizde hem gıda ürünleri hem de giyimden ayakkabıya, gelinlik ve kına kıyafetlerimize kadar ihtiyaç duyulan her çeşit ürün mevcuttur. Belediyemizin Sosyal Marketi Paranın geçmediği alış veriş merkezidir. Sosyal Market’te alış veriş limitleri, ailede yaşayan fert sayısına göre belirlenmektedir.
Sosyal Market hizmet anlayışımızda “Alan El” ile “Veren El” arasında köprü olmaya devam ediyoruz.
Şehrimizde yaşayan hiç bir vatandaşımızı sahipsiz ve yalnız bırakmamaya dün olduğu gibi, bugün de yarın da devam edeceğiz. Sosyal Marketimize yurt içi ve yurt dışından bağışta bulunan bütün hayırsever vatandaşlarımıza en kalbi şükranlarımı sunuyor, Yüce Rabbimiz hayırlarınızı kabul etsin” dedi.

DCIM100MEDIADJI_0106.JPG
DCIM100MEDIADJI_0107.JPG
DCIM100MEDIADJI_0108.JPG
DCIM100MEDIADJI_0111.JPG

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
BAŞKAN EROĞLU: “İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN HAYATLARINA DOKUNMAYA DEVAM EDİYORUZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com