BAŞKAN EROĞLU: ETKİNLİKLERİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

featured

Tokat Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu tarafından start verilen Kültür ve Sanat Etkinlikleri her geçen gün farklı programlar ve etkinliklerle devam ediyor.
Kanal Tokat kenarında düzenlenen etkinliklerde Tokat Sıla Geceleri düzenlendi. Sıla Geceleri kapsamında; Tokatlı sanatçılar ve müzik öğretmenleri tarafından oluşturulan Grup Seyyah konseri düzenlendi. Tokatlıların yoğun ilgi gösterdiği program Tokat Türküleri ve Ellik Halayı ile geceye damgasını vurdu.
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu her akşam farklı konser ve etkinliklerle Ağustos ayının dolu dolu geçeceğini belirtti. Hafta içerisinde düzenlenecek etkinliklerle ilgili açıklama yapan Başkan Eroğlu şunları söyledi:
“Ağustos ayımızı Kültür ve Sanat Faaliyetleriyle dolu dolu geçiyor. Bu hafta da yine her akşam Kanal Tokat kenarında çocuklarımız, gençlerimiz, değerli büyüklerimiz için farklı farklı etkinliklerimiz olacak. Pazartesi akşamı Hacivat-Karagöz ve yerel sanatçı konserimiz, Salı akşamı Ödüllü Bilgi Yarışmamız ve Grup Seyyah Konserimiz, Çarşamba akşamı Urfa Sıra Gecesi, Perşembe günü ise Talha Topuz konserimiz olacak.
Yerel sanatçılarımızın yanı sıra ulusal sanatçılarımız da Tokat’ımızda sahne alacak. Büyük konserlerimizin tamamını Stadyumda daha geniş alanda yapacağız. 26 Ağustos Cuma akşamı Irmak Arıcı, 27 Ağustos Cumartesi akşamı Ümit Besen ve Pamela, 28 Ağustos Pazar akşamı Azerin ve Buray, 29 Ağustos Pazartesi akşamı ise Murat Dalkılıç sahne alacaklar. Etkinliklerimize tüm halkımızı bekliyoruz.”

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
BAŞKAN EROĞLU: ETKİNLİKLERİMİZ TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com