BAŞKAN EROĞLU ESNAFLARLA SABAH KAHVALTISINDA BULUŞTU

featured

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan’ın ev sahipliğinde kooperatif binasında düzenlenen kahvaltı programında meydan esnafı ile bir araya geldi.
Samimi bir havada geçen kahvaltı programında esnaflara hitap eden Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu “Bugünki toplantımızda herhangi bir gündem için bir araya gelmedik. Bugün dost bağına girmek için bahanemiz dostlarla güzel bir sohbet etmek oldu. Bizler her çalışmamızda esnaflarımızın görüşlerini alarak hareket ediyoruz. Esnafımızı Tokat’ımız asli unsurlarından görüyoruz. Şehir merkezinde yaptığımız çalışmaların başarıya ulaşması için esnaflarımızın görüşlerinin önemli olduğunu biliyoruz” dedi.
Tokat’ta yapımına başlanan yeni sanayi sitesinden proje aşamasında olan yeraltı çarşısına kadar esnafların gündeminde olan çalışmalar hakkında bilgilendirme yapan Başkan Eroğlu, görüş ve önerileri için kapılarının esnaflara her zaman açık olduğunu dile getirdi. Eroğlu konuşmasını esnaflara işlerinde başarı, kolaylık ve bereketli satışlar dilekleri ile tamamladı

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
BAŞKAN EROĞLU ESNAFLARLA SABAH KAHVALTISINDA BULUŞTU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com