takip et takip et
Manşet

24 Şubat 2020 - 20:13:30

BAŞKAN EROĞLU, CANLI BAĞLANTI İLE ANINDA ÇÖZÜM ÜRETİYOR

Mahalle ziyaretlerine devam eden Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, vatandaşlarla birebir görüşerek onların istek ve taleplerini dinliyor, anında çözüm üretiyor. Devegörmez ve Soğukpınar Mahalle ziyaretlerini gerçekleştiren Başkan Eroğlu, Soğukpınar Mahallesi Dokuztaşlar Caddesinde ikamet eden Halil İbrahim Yazıcı’nın isteğini yerinde inceleyerek, konuyla ilgili Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yaraş’ı telefonla görüntülü aradı, canlı bağlantıyla bilgi aldı. Dokuztaşlar […]

Mahalle ziyaretlerine devam eden Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, vatandaşlarla birebir görüşerek onların istek ve taleplerini dinliyor, anında çözüm üretiyor.

Devegörmez ve Soğukpınar Mahalle ziyaretlerini gerçekleştiren Başkan Eroğlu, Soğukpınar Mahallesi Dokuztaşlar Caddesinde ikamet eden Halil İbrahim Yazıcı’nın isteğini yerinde inceleyerek, konuyla ilgili Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yaraş’ı telefonla görüntülü aradı, canlı bağlantıyla bilgi aldı.

Dokuztaşlar Caddesi’nde evinin bulunduğu alandaki imar konusuyla ilgili Başkan Eroğlu’ndan talepte bulunan Halil İbrahim Yazıcı, Başkan Eroğlu’nun görüntülü telefon görüşmesi ile konunun açıklığa kavuştuğunu belirterek, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na teşekkürlerini iletti.

Belediye Başkan Yardımcısını arayarak ilgili bölgeyi gösteren ve konu hakkında görüşen Başkan Eroğlu, sorunları bizzat yerinde çözmeye gayret ettiklerini belirtti.

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “42 Mahallemizin tamamını ziyaret ederek, vatandaşlarımızla görüşüyor, onların istek ve taleplerini muhtarımız ve teknik ekibimizle yerinde inceliyoruz. Bugün de Soğukpınar Mahallesi ziyaretimiz sırasında bizlere taleplerini ileten Halil İbrahim Yazıcı abimizi hanesinde ziyaret ederek, isteğini dinledik ve konuyla ilgili Belediye Başkan Yardımcımızdan bilgi aldık. Bizim görevimiz halkımıza gönülden hizmet etmektir. Gönül; azimdir, gayrettir. Tokat’ımız için gönülden hizmet etmeye gayret ediyoruz. İnşallah 2020 yılında daha güzel bir Tokat’ı hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR