takip et takip et
Manşet

24 Eylül 2020 - 09:01:01

BAŞKAN EROĞLU: BİZ HER ZAMAN HAZIRIZ

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, belediye Hıdırlık Sosyal Tesislerinde Tokat Servisçiler Odası Başkanlığı tarafından organize edilen programda servis işi yapan esnaflarla biraraya geldi. Esnafların her zaman yanında olduğunu belirten Başkan Eroğlu, şunları söyledi: “Pandemi süreciyle birlikte eğitim noktasındaki durağanlık ve eğitime bağlı çalışan esnaflarımız süreçten ne yazık ki olumsuz etkilendi. Kahvehane, kafe işleten esnaflarımız, berber […]

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, belediye Hıdırlık Sosyal Tesislerinde Tokat Servisçiler Odası Başkanlığı tarafından organize edilen programda servis işi yapan esnaflarla biraraya geldi.
Esnafların her zaman yanında olduğunu belirten Başkan Eroğlu, şunları söyledi:
“Pandemi süreciyle birlikte eğitim noktasındaki durağanlık ve eğitime bağlı çalışan esnaflarımız süreçten ne yazık ki olumsuz etkilendi. Kahvehane, kafe işleten esnaflarımız, berber ve kuaförlerimizin yanı sıra servis işi yapan esnaflarımız bu salgın sürecinde en fazla etkilenen esnaflarımız oldu.
Tokat’ta vaka sayılarımız Türkiye geneline göre önemli ölçüde azaldı. İnşallah Tokat olarak en kısa sürede bu süreci atlatacağız.
Her daim esnafımızın yanında olmaya gayret ettik, bundan sonra da yapacağız. Neler yapabileceğimizle ilgili kapımız ve gönlümüz size esnafımıza her zaman açık. Sayın Cumhurbaşkanımız ve ilgili Bakanlıklarımızın masalarında bu problemlerin giderilmesiyle ilgili çalışmalar devam ediyor. İnşallah bu süreç en kısa sürede biter ve normale döneriz.
Biz her zaman hazır ve nazırız.
Hepimiz bir vücudun azası gibiyiz. Bu şehirde bir ve beraberce yaşıyoruz. Maddi anlamda Tokat Belediyesi olarak elimizden gelen katkıyı sağlayacağız. Sorunlarınıza vakıfız ve inşallah hep birlikte çözeceğiz. Programı tertip eden Tokat Servisçiler Odası Başkanımıza ve esnaflarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Tokat Servisçiler Odası Başkanı Hüseyin Atasoy yaptığı konuşmada; “Yerelde çözülebilecek bir sorun olmadığına inanıyorum. Bu süreç dünya geneli bir sorun. Genel olarak bütün esnaflara ne yapılırsa Tokat’taki esnafımız da bundan yararlanacaktır. Bu süreçte bizleri asla yalnız bırakmayan, her zaman bizlere kapısını açık tutan başkanımıza teşekkür ediyorum. Alla razı olsun” dedi.
Programa Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun yanı sıra AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ömer Faruk Doğanöz, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Dr. Ali Çelik, Tokat Esnaf ve Sanatkârları Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan ve servis işi yapan esnaflar katıldı. Konuşmaların ardından karşılıklı görüş alışverişi ile program sona erdi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR