BAŞKAN EROĞLU “BEHZAT BULVARI BAMBAŞKA BİR GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞUYOR”

featured

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Belediyesi olarak Behzat Bulvarında yaptıkları çalışmalarla bulvarın bambaşka bir görünüme kavuşacağını söyledi. 

Behzat Bulvarında devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

Behzat Camisi ile Psikiyatri Hastanesi’ne kadar olan alanda önce altyapı çalışmalarının sonrasında kaldırım çalışmaları ve asfalt çalışmalarını birkaç gün önce başlattıklarını ifade eden Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu “Gazi Osman Paşa Bulvarını Behzat’a bağlayan ara yolda çalışmalarımız asfalt atılacak noktaya geldi. Bununla beraber bu bölgelerin belli noktalarında yağmur suyu hatları ile ilgili belli noktalara mazgal konulma çalışması da yapıldı. İki sene önce bu bölgenin yağmur suyu hatlarını yapmıştık. Birkaç noktada sıkıntılar vardı. Şimdi onları da çözmek suretiyle bu bölgedeki bütün yağmur suyu bağlamındaki bütün problemleri böylece tamamlamış oluyoruz” dedi. 

Bölgede içme suyu hattı ile ilgili de çalışma yaptıklarını dile getiren Başkan Eroğlu “İçme suyu hatlarıyla ilgili bu bölgede yaptığımız çalışmalar devam ediyor, bunları da tamamlamış olacağız. Bu çalışmadan sonra da Behzat Camimizden başlayarak Psikiyatri Hastanesine kadar olan kısmın asfaltını, kaldırımlarla beraber tamamını yeniliyoruz. Ardından karşıya geçmek suretiyle Mahmut Paşa Camimizden başlayarak aynı şekilde Behzat Camimizin karşısına kadar olan kısımda da asfaltı yenilemiş olacağız” dedi. 

Çalışmaların bu bölge ile sınırlı kalmayacağını söyleyen Başkan Eroğlu “Ardından Çekenli İş Merkezimizin bulunduğu bölgedeki asfalt çalışmamız, sonrasında Kapalı Pazar bölgesindeki asfalt çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Bu çalışmamız stadyumdan başlayıp Kemer’e kadar olan bölgede led ışıklandırmalar, korkuluklar, Behzat Deresinin yenilenmiş haliyle, bununlar beraber peyzaj çalışmalarımızla bambaşka bir Behzat Bulvarını Tokatlı hemşerilerimize hazırlamış sunmuş olacağız” diye konuştu. 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
BAŞKAN EROĞLU “BEHZAT BULVARI BAMBAŞKA BİR GÖRÜNÜMÜNE KAVUŞUYOR”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com