takip et takip et
Manşet

16 Haziran 2020 - 11:58:44

BAŞKAN EROĞLU: ALTYAPIDA MÜJDELERİMİZE DEVAM EDİYORUZ

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, pandemi süreci öncesinde mahalle buluşmaları kapsamında söz vermiş olduğu işleri bir bir yerine getiriyor. Başkan Eroğlu, teknik ekibiyle birlikte Yeniyurt Mahallesi Barbaros Caddesinde devam eden ve yaklaşık 3.2 Km uzunluğa sahip yeni içme suyu hat çalışmalarını yerinde inceledi. Tokat Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerince devam eden çalışmaları yerinde inceleyen […]

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, pandemi süreci öncesinde mahalle buluşmaları kapsamında söz vermiş olduğu işleri bir bir yerine getiriyor.

Başkan Eroğlu, teknik ekibiyle birlikte Yeniyurt Mahallesi Barbaros Caddesinde devam eden ve yaklaşık 3.2 Km uzunluğa sahip yeni içme suyu hat çalışmalarını yerinde inceledi.

Tokat Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ekiplerince devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, altyapı konusunda müjdelerinin devam edeceğini söyledi.

Başkan Eroğlu yaptığı açıklamada; “Pandemi sürecinden önce tüm mahallelerimizi, adım adım gezmiş, mahalle sakinlerimizle 2020 yılında yapılacakları birlikte belirlemiştik. Yeni normalleşme süreciyle birlikte mahallelerimize söz verdiğimiz hizmetleri götürmeye başladık.

Bu kapsamda Yeniyurt Mahallesi’nde içme suyu sıkıntısını gidermek, vatandaşlarımızın isteğini yerine getirmek amacıyla yaklaşık 3,2 Km’lik içme suyu hattı çalışması yapıyoruz.

Barbaros Caddesinde devam eden yeni içme suyu hat çalışmalarımızı teknik ekibimizle birlikte yerinde inceleyerek, ana hat bağlantı çalışmalarının yapılması için gerekli işlemleri başlattık.

Mahallemize ve bölgemize hayırlı olsun” dedi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR