BAŞKAN EROĞLU: “ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZIN MEYVESİNİ ALIYORUZ”

featured

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Belediyesi olarak yaptıkları içme suyu altyapı çalışmalarının meyvesini almaktan mutlu olduklarını söyledi.
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Tokat Belediyesi olarak yaptıkları içme suyu hatlarını yenileme çalışmaları sebebiyle şehirde içme suyu altyapısı arıza sayılarının oldukça azaldığını, 2019 yılına göre Beyaz Masaya gelen şikayetlerde % 80 oranında azalma olduğunu söyledi.
Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu “ Şehirlerde belediyecilik açısından altyapı hizmetleri görünmeyen hizmetler olduğu için çok fazla dikkat çekmez. Fakat belediyeler tarafından görmezden gelindiği takdirde yıllar sonra çözülmesi hem ekonomik hem de insan gücü bakımından imkânsız hale gelmiş problemler olur. Bu probleme önlem almak açısından ve hemşerilerimizin şehir şebeke suyuna daha sağlıklı ve güvenli ulaşabilmesi için aralıksız olarak içme suyu hatlarımızda yenileme çalışmaları yapıyoruz” dedi.
İHBARLAR % 80 ORANINDA AZALDI
Başkan Eyüp Eroğlu “ Beyaz Masamıza gelen içme suyu hatlarındaki arızalar ilgili ihbarlarda çok önemli oranlarda, % 80 oranında azalma olduğunu görüyoruz. Son dört yılı göz önüne aldığımızda 2019 yılında yıl boyunca yaklaşık 7 bin su arızası ihbarı gelirken bu rakamlar 2022 yılında 1600 rakamına kadar düştü. 2023 yılında da bu güne kadar gelen ihbar sayısı 850 civarında oldu. Ekiplerimize 2019 yılında günde 20 civarında ihbar gelirken, bu rakam ortalama 4 ihbara kadar düşmüş durumda. Biz Tokat’ın bütün altyapısını yenileyerek sıfır sorun noktasına ulaşmayı hedefliyoruz ve bu yönde çalışmayı aralıksız olarak sürdürüyoruz” diye konuştu.

DCIM100MEDIADJI_0018.JPG

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
BAŞKAN EROĞLU: “ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZIN MEYVESİNİ ALIYORUZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com