takip et takip et
Manşet

6 Nisan 2020 - 13:55:51

BAŞKAN EROĞLU, 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARI TELEFONLA ARADI

BAŞKAN EROĞLU, 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARI TELEFONLA ARADI Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 Yaş ve üstü vatandaşları telefonla arayarak ihtiyaçlarını sordu. Başkan Eroğlu, gerçekleştirdiği telefon görüşmelerinde, “Sağlığımız için en iyi şey evde kalmaktır” dedi. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat’ta ikamet eden 65 yaş üstü ve kronik […]

BAŞKAN EROĞLU, 65 YAŞ VE ÜSTÜ VATANDAŞLARI TELEFONLA ARADI
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 Yaş ve üstü vatandaşları telefonla arayarak ihtiyaçlarını sordu. Başkan Eroğlu, gerçekleştirdiği telefon görüşmelerinde, “Sağlığımız için en iyi şey evde kalmaktır” dedi.
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat’ta ikamet eden 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşları tek tek telefonla aramaya, hal ve hatırlarını sormaya devam ediyor. Telefon görüşmelerinde bir yandan istek ve arzularını sorarken diğer yandan da salgınla mücadele hakkında bilgiler vererek, sokağa çıkmamaları konusunda uyarılarda bulundu.
“Belediye ekiplerimiz sizler için 24 saat hazır” diyen Başkan Eroğlu ile vatandaşların diyalogları dikkat çekti.
Vatandaşlarla yaptığı telefon görüşmelerinde, “Bir ihtiyacınız, bir isteğiniz, sıkıntınız var mı? Arkadaşlarımız sizler için hazır. Bu süreçte neye ihtiyacınız olursa arayabilirsiniz. Bizim arkadaşlarımız 24 saat sizlere hizmet vermek için hazırlar” dedi.
65 Yaş ve üstü vatandaşları aramaya, hal ve hatırlarını sormaya devam edeceklerini belirten Başkan Eroğlu; “Evde kal uyarılarını dikkate alıp, evlerinden ayrılmayan ulu çınarlarımızı, moral ve motivasyona en çok ihtiyaç duydukları bugünler de arayarak hal ve hatırlarını sorduk. Rabbim onların duâsını üzerimizden eksik etmesin. Evlerimizden ayrılmayalım, iç içe olup hasbihal edeceğimiz günler çok yakında” dedi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR