BAŞKAN EROĞLU: “29 MAYIS SABAHI TÜRKİYE İÇİN YENİ BİR ÇAĞ AÇILACAK, TÜRKİYE YÜZYILI BAŞLAYACAK”

featured

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 14 Mayıs seçimlerinde Tokatlıların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakına verdikleri destek için teşekkür ederken, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için çalışmalara başladıklarını dile getirdi.

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde millet iradesinin tecelli ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu “Milletimizin, yurt içinden ve yurt dışından rekor bir katılım ile gerçekleşen seçimlerde hem Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a verdikleri oylarla hem de Cumhur İttifakını meclise güçlü bir şekilde taşımasıyla istikrar ve istikbalden, Türkiye Yüzyılı hedeflerinden yana iradesini ortaya koymasının mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Belediye Başkanı Eroğlu Tokat’ta Erdoğan’a ve Cumhur İttifakına verdikleri destek için teşekkür etti. Başkan Eroğlu “14 Mayıs seçimlerinde Tokatlı hemşerilerimizin yine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakına güçlü desteğini görüyoruz. Bu kıymetli desteklerle gurur duyduğumu ve sizlere teşekkürlerimizi sunduğumu belirtmek isterim” dedi.
Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 28 Mayıs tarihinde yapılacak ikinci turunu Cumhurbaşkanı Erdoğan kazanmasıyla Türkiye Yüzyılının başlayacağını vurgulayan Başkan Eroğlu “ Bütün siyasi hayatı boyunca birçok badirelerden geçerken hiçbir zaman yılgınlığa düşmeden milleti için gecesini gündüzüne katan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde 29 Mayıs sabahı ülkemizde Türkiye Yüzyılı başlayacaktır. Ülkemizin kazanımları bütün dünyada parlayacak, yerli ve milli kaynaklarla güçlenen ekonomik varlığımız milletimizin refahının artmasına, ülkemizin her alanda daha fazla söz sahibi olmasına vesile olacaktır” dedi.
Başkan Eroğlu seçimlerin Türkiye’nin geleceğini şekillendireceğini dile getirerek “29 Mayıs 2023 sabahı güzel vatanımız için yeni bir çağın, Türkiye Yüzyılının başlangıcı olacaktır. Milli ve yerli teknolojiden, savunma sanayinden, enerji kaynaklarından, tam bağımsızlık ve bölünmez bütünlük ilkelerinden yana tavrını net bir şekilde ortaya koyan milletimizin iradesi sayesinde gelecek gençliğimizin olacaktır. Eserler üreten, her gün biraz daha gelişmiş ve müreffeh bir Türkiye için gecesini gündüzüne katan kadrolarımız ile milletimizin güçlü iradesi ile gelecek Türkiye’nin olacaktır. 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu, bu değerleri daha güçlü bir şekilde haykıracağımız ve bütün dünyaya ilan edeceğimiz bir gün olacaktır. Heyecanımız ve coşkumuzla çalışmalarımıza devam edecek, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı rekor bir oyla 13’üncü Cumhurbaşkanımız olarak seçeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle gönülden desteğini esirgemeyen hemşerilerimizin kervanına, Türkiye Yüzyılı vizyonuna partisi ne olursa olsun bütün hemşerilerimizi davet ettiğimizi belirtiyor; saygı ve selamlarımı sunuyorum” diye konuştu.

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
BAŞKAN EROĞLU: “29 MAYIS SABAHI TÜRKİYE İÇİN YENİ BİR ÇAĞ AÇILACAK, TÜRKİYE YÜZYILI BAŞLAYACAK”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com