Başkan Bekler:’’Karla Mücadele Çalışmalarımız Aralıksız Devam Ediyor.’’

featured

Tokat’ın Turhal ilçesinde 4 gündür devam eden kar yağışı, günlük hayatı etkilememesi için Turhal Belediyesi ekipleri aralıksız çalışmaya devam ediyor.
Yol açma çalışmalarını sürdüren belediye ekiplerini ziyaret eden Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler:’’Kıymetli Hemşerilerim hepinize hayırlı günler diliyorum. Size şu anda Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesinden sesleniyorum. Sabah itibariyle 25 mahalle şu an itibariyle 5 büyük mahallemizde yol açma ve kar temizleme faaliyetimiz,10 Kamyon 15 iş makinesi ve 100 personelimizle aralıksız bir şekilde devam ediyor. 2 günde toplam 100 ton tuz kullanarak yollarımızı tuzladık. Halkımıza en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu faaliyetlerde hiçbir yardımını esirgemeyen personelinden çavuşuna, çavuşundan müdürüne müdüründen başkan yardımcısına ve bizim bu yoğun çalışmamamızı gözlemleyipte çalışmalara iştirak eden Turhallı hemşerilerimize saygılarımı sunuyorum.’’dedi.
Turhal Belediyesi ekipleri kar yağışı etkisini kaybedene kadar şehir içi ulaşımın aksamaması için gece gündüz 2 vardiya olarak çalışmalarına devam edecek.

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Başkan Bekler:’’Karla Mücadele Çalışmalarımız Aralıksız Devam Ediyor.’’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com