Başkan Bekler, “Gelişen ve büyüyen sanayi sitesi yapacağız” dedi.

featured
TURHAL BELEDİYE BAŞKANI BAŞKANI İLKER BEKLER, "TURHAL'IN NÜFUSUYLA BİRLİKTE GELİŞEN VE BÜYÜYEN SANAYİ SİTESİ YAPACAĞIZ" ŞEKLİNDE KONUŞTU. (MUSTAFA KURTULAN/TOKAT-İHA)

Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, Turhal’ın nüfusuyla birlikte gelişen ve büyüyen sanayi sitesi inşa edeceklerini belirtti. Turhal Belediyesi, Turhal sanayi esnaflarına olan önemini ve desteğini artırarak devam ettiriyor. Bu kapsamda geçtiğimiz yıl yeni bir sanayi sitesini tamamlayarak esnafların hizmetine sunmuştu. Şimdi ise, yeni sanayi sitesinin yanına başka bir site inşa edilecek. Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, Madeni Eşya Sanatkârları Odası Başkanı Murat Boyraz ile birlikte eski sanayi sitesinde incelemelerde bulundu. Esnafları ziyaret ederek istek ve taleplerini dinleyen Başkan Bekler, belediye teknik ekipleriyle birlikte esnafların isteklerine göre yapılacak işler hakkında değerlendirmeler yaptı.

“Sanayi sitesi esnaflarına ve müşterilere sağlayacağı kolaylıklar oldukça fazladır”

Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, Eski Sanayi Sitesi’nde gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Turhal’ın nüfusuyla birlikte büyüyen sanayi sitesi projesiyle ilgili olarak Başkan Bekler, esnaflar ve müşteriler için sunulan kolaylıkların oldukça fazla olduğunu belirtti. Turhal, her geçen gün büyüyen ve gelişen bir ilçe olarak ön plana çıkmaktadır. Bu büyümenin yanı sıra artan nüfusla birlikte sanayiye olan ihtiyaç da artmaktadır. Bu doğrultuda göreve geldiğinden bu yana, sanayi bölgesini göz ardı etmeden esnafların taleplerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran çalışmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Bekler, en önemli sorunlardan biri olan yeni ustaların ve yeni dükkanların taleplerini karşılamak için geçtiğimiz yıl 78 dükkandan oluşan ve 2 aşamada tamamlanan bir siteyi hizmete sunduklarını aktardı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Başkan Bekler, “Gelişen ve büyüyen sanayi sitesi yapacağız” dedi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com