Bakan Yerlikaya; Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıycaz

featured

Türkiye’nin çeşitli illerinde gerçekleşen NARKOGÜÇ operasyonları büyük bir başarıyla sonuçlandı. Emniyet ve Jandarma ekipleri tarafından Diyarbakır, Aydın, Antalya, Kütahya, Bitlis, Mersin, İstanbul, Elazığ, Nevşehir, Kütahya, Erzurum ve Gaziantep illerinde düzenlenen operasyonlarda, uyuşturucu madde ticareti yapan 158 şüpheli şahıs yakalandı. Bu operasyonlar sonucunda 55 şüpheli tutuklandı ve 3’üne adli kontrol kararı verildi.

Operasyonlar sonucunda elde edilen bulgular da oldukça etkileyiciydi. Özellikle Diyarbakır’da 6 ton 68 kg esrar ve 523 bin kök kenevir, 358 bin kök skunk ele geçirilirken, 16 zehir taciri yakalandı. Aynı şekilde diğer illerde de önemli miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi ve zehir tacirlerine karşı başarılı operasyonlar düzenlendi.

Bu başarılı operasyonları gerçekleştiren Kahraman Jandarmamızı ve Kahraman Polisimizi tebrik ediyoruz. Uyuşturucu satıcılarının gençlerimizi ve toplumumuzu zehirlemesine asla izin verilmeyecektir. Emniyet ve Jandarma güçlerimizin kararlı çalışmaları bu yönde devam edecektir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Bakan Yerlikaya; Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıycaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir