Asa Butterfield Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

featured

Asa Butterfield Kimdir?

Asa Maxwell Thornton Farr Butterfield, 1 Nisan 1997’de Londra’nın Islington bölgesinde doğmuştur. İngiliz oyuncu, genç yaşına rağmen birçok önemli projede rol almış ve dikkatleri üzerine çekmiştir.

Asa Butterfield Boyu ve Kilosu

Asa Butterfield’ın boyu 1.83 metre, kilosu ise 68 kilogramdır. Oyuncu, fiziksel olarak uzun boylu ve zayıf bir yapısının olduğu bilinmektedir.

Asa Butterfield Kazancı

Asa Butterfield, kariyeri boyunca önemli projelerde yer alması ve başarılı performans sergilemesi sebebiyle oldukça yüksek kazanç elde etmektedir. Ancak net serveti hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

Asa Butterfield Sevgilisi

Asa Butterfield’ın şu an için herhangi bir açıklanan sevgilisi bulunmamaktadır. Özel hayatı hakkında pek fazla bilgi vermemesi sebebiyle ilişki durumu net olarak bilinmemektedir.

Asa Butterfield Biyografisi

Asa Butterfield, oyunculuk kariyerine henüz çok genç yaşlarda başlamıştır. İlk kez 2006 yılında “After Thomas” adlı televizyon filmiyle oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Ardından “The Boy in the Striped Pyjamas” filmiyle büyük çıkış yakalamıştır. Bu filmdeki performansıyla eleştirmenlerden övgü almıştır.

Butterfield, “Hugo” (2011), “Ender’s Game” (2013), “The Space Between Us” (2017) gibi büyük yapımlarda da başrol oynamış ve yetenekleriyle izleyicilerden takdir toplamıştır.

Ayrıca genç oyuncu, “Sex Education” adlı Netflix dizisindeki performansıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Oyunculuk kariyeri boyunca birçok ödül adaylığı ve kazanımı bulunmaktadır.

Asa Butterfield, sadece yetenekli bir oyuncu olmakla kalmayıp aynı zamanda eğitimine de önem vermektedir. Hâlâ eğitimine devam etmekte olan Butterfield, oyunculuk kariyerine paralel olarak eğitimine de aynı özeni göstermektedir.

Bu yazıda Asa Butterfield’ın fiziksel özellikleri, kariyeri ve kişisel hayatı hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Asa Butterfield Boyu, Kilosu, Yaşı, Kazancı, Sevgilisi, Biyografisi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir