takip et takip et
Fotoğraf Galerisi

29 Mayıs 2019 - 22:02:53

“Arkadaşımla Birlikte İftar” programı düzenlendi

Tokat Belediyesi desteği ile 300 çocuğun katıldığı “Arkadaşımla Birlikte İftar” programı yapıldı. Program hakkında sosyal medyadan açıklama yapan 600 Evler Mahalle Muhtarı Mücahit Duran; “600 Evler Mahallesi Muhtarlığı olarak, belediyemizin desteği ile 300 çoçuğumuzun katıldığı “arkadaşımla birlikte iftar” programımızı en güzel şekilde gerçekleştirdik. Buradaki amacımız; çocukların kaynaşmasını, toplum içinde yer edinmelerini, ozguvenlerini geliştirmeyi sağlamak ve […]

Tokat Belediyesi desteği ile 300 çocuğun katıldığı “Arkadaşımla Birlikte İftar” programı yapıldı. Program hakkında sosyal medyadan açıklama yapan 600 Evler Mahalle Muhtarı Mücahit Duran; “600 Evler Mahallesi Muhtarlığı olarak, belediyemizin desteği ile 300 çoçuğumuzun katıldığı “arkadaşımla birlikte iftar” programımızı en güzel şekilde gerçekleştirdik. Buradaki amacımız; çocukların kaynaşmasını, toplum içinde yer edinmelerini, ozguvenlerini geliştirmeyi sağlamak ve dimaglarinda “biz çocukken ramazanlar” diye başlayan cümleler oluşturmaktı.. Mahalle muhtarlığı olarak birlik ve beraberliği üst seviyelere taşımak ve çoçuklarımızın daha sosyal, yaratıcı birer bireyler olmasını sağlamak için bu türlü organizasyonlarımız devam edecektir.
Bu proğrama desteklerinden dolayı belediye başkanımız Sayın Eyüp Eroğlu’na, geleceğimizin teminatı olan çoçuklarımızın ailelerine, Yeşilırmak Bilgievi eğitmen ve öğrencilerine ve ayrica bizimle birlikte organizasyona destek olan mahalle sakini arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.” dedi.


Kaynak

https://www.facebook.com/muhtarmucahitduran/posts/1249768251848998

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR