Yükleniyor ..
Safatv

Aradığı kişi dolandırıcı çıkınca tuzağa düştü

2 ay önce080
Aradığı kişi dolandırıcı çıkınca tuzağa düştü

Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Sarıpolat Mahallesi’nde çiftçilikle uğraşan Ş.Ö., telefonda yanlışlıkla aradığı şahıs dolandırıcı çıktı. Dolandırıcının oyununa gelen Ş.Ö., ilçedeki bir banka ATM’sine gidip dolandırıcıya 700 lira para yatırmak istedi.  Banka güvenlik görevlisi, Ş.Ö’nün tavırlarından şüphelenip, önce engel olmaya çalıştı ve ardından polis çağırdı. Kısa sürede bankaya gelen polis ekipleri, Ş.Ö.’yü ATM’den para yatırmak […]

Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Sarıpolat Mahallesi’nde çiftçilikle uğraşan Ş.Ö., telefonda yanlışlıkla aradığı şahıs dolandırıcı çıktı. Dolandırıcının oyununa gelen Ş.Ö., ilçedeki bir banka ATM’sine gidip dolandırıcıya 700 lira para yatırmak istedi. 

Banka güvenlik görevlisi, Ş.Ö’nün tavırlarından şüphelenip, önce engel olmaya çalıştı ve ardından polis çağırdı. Kısa sürede bankaya gelen polis ekipleri, Ş.Ö.’yü ATM’den para yatırmak üzereyken engelleyerek dolandırılmaktan kurtardı. 

Çiftçi Ş.Ö., daha sonra polis merkezine götürüldü.  

Kaynak: TGRT Haber

Paylaş Paylaş
fyurdakul
fyurdakul

Aradığı kişi dolandırıcı çıkınca tuzağa düştü konulu haberimizde Safatv olarak sizlere Aradığı kişi dolandırıcı çıkınca tuzağa düştü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Aradığı kişi dolandırıcı çıkınca tuzağa düştü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?