takip et takip et
Tokat Haberleri

21 Şubat 2019 - 13:11:19

ANKARA TOKATLILAR PLATFORMU TOKAT’TAN MUTLU VE UMUTLU DÖNDÜ

ANKARA TOKATLILAR PLATFORMU çatısı altında bir araya gelen (TOKAT VAKFI, TOKFED, TOSİAD) Tokatlı STK’lar Çarşamba günü Tokat’ta bir dizi ziyarette bulundu. Ankara’da TOKAT TANITIM GÜNLERİ’nin yapılması amacıyla 10 kişilik bir heyetle TOKAT VALİLİĞİ, TOKAT BELEDİYESİ ve TOKAT TSO ziyaret edildi. Ziyaretlerle ilgili açıklamalarda, yapılan görüşmelerin çok olumlu geçtiği, Ankara’ya mutlu ve umutlu döndükleri ifade edildi. […]

ANKARA TOKATLILAR PLATFORMU çatısı altında bir araya gelen (TOKAT VAKFI, TOKFED, TOSİAD) Tokatlı STK’lar Çarşamba günü Tokat’ta bir dizi ziyarette bulundu.

Ankara’da TOKAT TANITIM GÜNLERİ’nin yapılması amacıyla 10 kişilik bir heyetle TOKAT VALİLİĞİ, TOKAT BELEDİYESİ ve TOKAT TSO ziyaret edildi. Ziyaretlerle ilgili açıklamalarda, yapılan görüşmelerin çok olumlu geçtiği, Ankara’ya mutlu ve umutlu döndükleri ifade edildi. Ankara Heyetinde Prof.Dr.Ertuğrul YAMAN(Platform Başkanı), H.Mustafa İPEK(TOKAT VAKFI Başkanı), Kamil DÜNDAROĞLU(TOKFED Başkanı), Cemal KUTLU(TOSİAD Başkanı), Abdulkadir ŞAHİN(TOSİAD Baş. Yard.), ALAATTİN TORUN(TOKAT VAKFI Yön. Kur. Üyesi) Adem KARACA TOKFED Yön Kur. Üyesi), FahrettinALICI(TOKAT VAKFI BAŞ.YARD), Şevki KESKİN TOKFED Yön Kur. Üyesi) ve Faik KAFALI(TOSİAD Yön.Kur. Üyesi) yer aldı.

Gerçekleşen ziyarette misafirlerimiz Tokat Ticaret ve Sanayi Odasında Yönetim Kurulu Üyemiz Dr Ali Çelik tarafından ağırlandı. Tokat dışında yaşayan Tokatlıların özellikle Ankara’da oluşturduğu güçlü yapılarını takdir ettiğini söyleyen Başkan Çelik, Platforma ile istişareli bir şekilde çalışma yapmayı kararlaştırdıklarını söyledi.


Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

SafaTV © Copyright Tüm Hakları Saklıdır

PressTR