Ankara Kızılay AVM Çalışma Saatleri

featured

Ankara Kızılay AVM işletme sahipleri ve müşterileri için önemli bir konumda yer alır. Alışveriş merkezi, geniş bir ürün yelpazesi sunan mağazaları, restoranları ve diğer hizmetleriyle her ihtiyaca uygun bir alışveriş deneyimi sunar. Ankara Kızılay AVM’nin çalışma saatleri haftanın 7 günü boyunca farklılık gösterir ve müşterilerin ihtiyaç duydukları her zaman açıktır. İşletme sahipleri için de geniş çalışma saatleri, müşteri taleplerine göre hizmet vermek için avantajlıdır. Ankara Kızılay AVM, Ankara’nın merkezi bir konumunda yer alması nedeniyle ulaşım açısından oldukça kolaydır. Alışveriş, yeme içme keyfi ve eğlence için ideal bir yerdir.

Ankara’nın en işlek meydanı olan Kızılay meydanına adını veren ve inşaat süreci oldukça sancılı geçen Kızılay alışveriş merkezi 27 Aralık 2011 yılında açılış yapmıştır. Ankara’ya gelen herkesin yolunun düşeceği bu meydandaki alışveriş merkezindeki çalışma saatleri hakkında bilgi almak oldukça önemlidir.

Kızılay Alışveriş Merkezi Açılış ve Kapanış Saatleri

Alışverişin merkezi haline gelen AVM’ler, insanların hizmetine sunulduğu ilk günden bu yana rağbet görmüşlerdir. Ankara’da da diğer illerimiz gibi birçok AVM hizmet vermektedir. Araç, yaya ve toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşabileceğiniz Kızılay Meydanı’ndaki AVM, haftanın yedi günü müşterilerine hizmet vermektedir. AVM hafta içi günlerde sabah 10:00’da açılırken, akşam 22:00’de kapanmaktadır. Özel günlerde ise normal çalışma saatleri değişebilir. Ayrıca sadece dinî bayramların birinci günü saat 12:00’de açıldığı bilinmektedir.

Kızılay AVM’nde Bulunan Mağazalar

Günümüzde AVM’ler, müşterilere daha kolay ulaşabilme imkanı sağladığından tercih edilmektedir. İnsanların aradıkları ürünlere kolaylıkla ulaşabildiği Kızılay AVM de 110 mağazadan oluşmaktadır. İçerisinde köklü ve büyük markaların yanı sıra birçok farklı mağaza bulunmaktadır. Ayrıca AVM’nin 300 araçlık bir otoparkı da bulunmaktadır.

Kızılay AVM’de Eğlence ve Oyun Alanları

Kızılay AVM, çocuk oyun alanları, eğlence merkezleri, çeşitli markaların mağazaları ve lazer arenasıyla müşterilerini beklemektedir. Özellikle çocuklu aileler için ideal bir mekandır. Ayrıca eğlenceli vakit geçirmek isteyen gençlerin de tercih ettiği bir yerdir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Ankara Kızılay AVM Çalışma Saatleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com