Aliağa Otelleri ve Aliağa Otel Fiyatları

featured

Aliağa Otelleri ve Otel Fiyatları Rehberi

Aliağa’da Konaklama Alternatifleri

Aliağa, İzmir’e bağlı bir ilçe olup, burada çok sayıda gezi noktası bulunmaktadır. Bu nedenle yıl boyunca birçok ziyaretçi burayı tercih etmektedir. Konaklama konusunda sıkıntı yaşamamak adına sayısız alternatif bulunmaktadır ve şimdi size bazı konaklama yerlerini önermekteyim.

Aliağa Gezilecek Yerler

Leydili Kent Ormanı, Şakran Kent Ormanı, Yeni Foça ve Çandarlı koyları, Aliağa Sıtkı Koçman Üniversitesi en bilindik yerler arasında yer alıyor.

Aliağa’nın Coğrafi Yeri, Nüfusu ve Tarihi Hakkında

Aliağa İzmir’e bağlı bir ilçe olup, toplam nüfusu 100.000 civarındadır. Tarih olarak çok eski dönemlere uzanan Aliağa, birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.

Aliağa’da Bulunan En Popüler Oteller

Aliağa’da Etap Altınel Hotel Aliağa, Şakran Otel ve Prestige Hotel Dönmez gibi birçok otel alternatifi bulunmaktadır. Bu otellerin oda fiyatları, konfor ve hizmet olanakları ile misafirlerine kaliteli konaklama imkanı sunmaktadır.

Aliağa Otel Fiyatları

1-Etap Altınel Hotel Aliağa: İzmir’in Aliağa ilçesinde bulunan Etap Altınel Hotel Aliağa, birçok hizmet olanağı ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde açık ve kapalı alanlara sahip bir teras restoranı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Şakran Otel: İzmir’in Aliağa ilçesinde yer alan Şakran Otel, tüm yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-340 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Prestige Hotel Dönmez: İzmir’in Aliağa ilçesinde yer alan Prestige Hotel Dönmez, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına muazzam hizmetler sunmaktadır. Otel odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Aliağa Gezilecek Yerler:

Leydili Kent Ormanı, Şakran Kent Ormanı, Yeni Foça ve Çandarlı koyları, Aliağa Sıtkı Koçman Üniversitesi en bilindik yerler arasında yer alıyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Aliağa Otelleri ve Aliağa Otel Fiyatları

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir