AK Parti’den heyecanlandıran açıklamada: Meclis’in ilk işi asgari ücret zammı, memur ve emekli maaşları olacak

featured

Ak Parti Grup başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, seçim sonrası verilen vaatlerin yerine getirilmesi konusunda vatandaşları heyecanlandıran açıklamalarda bulundu. Milletvekillerinin TBMM’deki yemin törenleri sonrasında konuşan Akbaşoğlu, en düşük memur maaşlarının 22 bin TL net olacağına dair vaatlerinin yanı sıra asgari ücretle ilgili de çok değerli toplum kesimlerine ilişkin ve tüm emeklileri kapsayacak şekilde diğer taahhütlerinin de yerine getirileceğinin altını çizdi.

Akbaşoğlu ayrıca ev kadınlarının emekli olmalarına imkan tanıyan düzenlemelerin yapılacağını ve evlenecek gençlere de destek verileceğini duyurdu. Cumhurbaşkanı’nın anketleri yerle bir ettiğine dair sözleri de hatırlatan Ak Partili isim, verilen sözlerin mümkün olan en kısa sürede yerine getirileceğini vurgulayarak konuyla ilgili kanun tekliflerini hazırlayacaklarını ve Meclis’in gündemine taşıyacaklarını ifade etti.

Bu açıklamalar, seçimler öncesinde verilen vaatlerin yerine getirilmesiyle ilgili beklentileri arttırdı. Ak Parti’nin hükümetteki güçlü konumuyla birlikte, vatandaşlar tarafından bu taahhütlerin yerine getirilip getirilmeyeceği de merakla bekleniyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
AK Parti’den heyecanlandıran açıklamada: Meclis’in ilk işi asgari ücret zammı, memur ve emekli maaşları olacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com