AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLİ ANAYASA KOMİSYONU BAŞKANI Av.YUSUF BEYAZIT’IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

featured

Bir asrın vermiş olduğu gururla, şanlı tarihimizin simgelerinden biri olan 30 Ağustos Zaferi’nin 100. Yılına kavuşmanın gururu içerisindeyiz.
1919 yılında Samsun’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde başlatılan kurtuluş mücadelesi, 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile kesin ve kalıcı bir zafere ulaşmış, istiklal ve istikbal mücadelesinde 30 Ağustos zaferiyle birlikte üzerinde şanlı bayrağımızın dalgalandığı, dört bir yanı cennet vatanımızın, ezeli ve ebedi olduğu tüm dünyaya büyük bir gururla ilan edilmiştir.
30 Ağustos Zaferi, Türk milletinin yeniden şahlanışının, küllerinden doğuşunun, yeniden dirilişinin ne pahasına olursa olsun bağımsızlığından taviz vermeyeceğini tüm dünyaya ilan ettiği tarih sahnesidir.
Türk milleti, mazide olduğu gibi bugün de istiklal ve istikbali için, bayrağı uğruna, canından aziz bildiği vatanı uğruna aynı cesaret, aynı ruh ve aynı fedakârlıkla mücadele etmeye hazırdır.
Bizler de bugün aynı azim ve inançla, maziden aldığımız ilhamla, milletimizle birlikte Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması için var gücümüzle çalışacak, 21 yıldır olduğu gibi ülkemize ve milletimize yeni hizmetler kazandırma, ülkemizi daha aydınlık bir geleceğe taşımak için mücadelemizi sürdüreceğiz.
Bize inanan kardeşlerimizin duasıyla, Türkiye ve Türk milletine hizmet etme irademiz ve zafere olan inancımızla; Daha Çok Çalışacağız, Daha Çok Üreteceğiz, Daha Çok Güçleneceğiz, Daha Çok Büyüyeceğiz…
Zaferimizin 100. yılında Milli Mücadele ile bize vatan olan bu topraklarda, birlik ve beraberlik içinde, 30 Ağustos Zafer Bayramınızı tebrik ediyorum.
Bu düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu, Büyük Taarruz’un Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kurtuluş mücadelemizin tüm kahramanları ile vatanımız uğruna istiklal ve istikbal mücadelesinde can veren tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yâd ediyor, tüm gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Yusuf Beyazıt
Tokat Milletvekili
Anayasa Komisyonu Başkanı

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLİ ANAYASA KOMİSYONU BAŞKANI Av.YUSUF BEYAZIT’IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com