Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 81 İlde Düzenlediği Çalıştay Gop.Üniversitesinde Gerçekleştirildi

featured

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından 81 İl Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen Aile Çalıştayının açılışı Üniversitemiz Eğitim Fakültesinde gerçekleştirildi. Çalıştaya Tokat Valisi Numan HATİPOĞLU, Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Rasim KOÇYİĞİT, Rektör Danışmanımız Dr. Öğretim Üyesi Şahin SÖZEN, Eğitim Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Erdal ŞENOCAK, Genel Sekreterimiz Doç. Dr. Muhittin DEMİRAY, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut ÖZDEMİR, akademik personelimiz, kamu kurum ve STK temsilcileri katıldı.
Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut ÖZDEMİR yapmış olduğu açılış konuşmasında aile kavramının toplumumuz açısından oldukça önemli bir noktada olduğunu ifade ederek son dönemlerde aileyi zayıf düşürmeye yönelik girişimlerin olduğunu belirtti. Güçlü bir toplu için güçlü aile yapısının olması gerektiğini ifade eden ÖZDEMİR yapılan çalışmaların yol gösterici olacağını söyledi. Katkılarından dolayı Valimize, Rektörümüze ve tüm emeği geçenlere teşekkürlerini ileterek konuşmasını sonlandırdı.
Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ yapmış olduğu konuşmada ailenin bir toplumun kilit taşı olduğunu ifade etti. Ailenin korunması kapsamında yapılan çalışmalara Üniversitemizin de destek vereceğini belirten Rektörümüz çalıştay sonrasında ailelerimizin korunması anlamında önemli sonuçların ortaya çıkacağını söyledi. Çıkacak sonuçların ailelerimize ve toplumumuza hayırlar getirmesini dileyen Rektörümüz katkılarından dolayı Valimize, İl Müdürümüze ve akademisyenlerimize teşekkürlerini iletti.
Vali Numan HATİPOĞLU yapmış olduğu konuşmada ailenin toplumumuzun çekirdeği olduğunu belirtti. Aile yapısı bozulduğunda ülke ve milletlerin zarar göreceğini belirten Valimiz, bu nedenle toplumsal değerlerin aktarıldığı yapıyı korumanın en önemli hedef olduğunu söyledi. Aile yapısını korumak için çok özel tedbirler alınması gerektiğini vurgulayan Valimiz ortaya konacak tüm fikirlerin önemsendiğini ifade etti. Çalıştayın sonuçlarını dikkatle takip edeceklerini belirten Vali Numan HATİPOĞLU, Rektörümüze, Dekanımıza, İl Müdürüne ve akademisyenlerimize teşekkür etti.
“Aile Çalıştayı” Üniversitemiz Eğitim Fakültesinde “Aile, Eşitlik ve Adalet”, “Aile, Sosyal Kalkınma ve Refah”, “Aile Odaklı Sosyal Hizmetler”, “Aile, Hayat Boyu Gelişim ve Öğrenme”, “Aile, Çevre ve İklim”, “Aile, Teknoloji ve Dijitalleşme” konularında yapılan çalışmalarla gün boyunca devam edecek.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 81 İlde Düzenlediği Çalıştay Gop.Üniversitesinde Gerçekleştirildi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com